משטרת פ"ת: האישום בדבר הסגת גבול פלילית של רחמים מעבי מבוטל

13/12/2015
חדשות

משטרת פתח תקווה הודיעה היום לעמותת מדיה תקשורת כי התלונה שהוגשה על ידי עיריית פתח תקווה בדבר הסגת גבול פלילית והתפרצות נסגרה, והוחלט שלא להעמיד לדין את רחמים מעבי, מנהל המקום ומי שהיה מנהל המחלקה לתקשורת קהילתית בעיריה.

המשטרה ציינה בעילת הסגירה של התיק כי לא נמצאה אשמה פלילית וכי הרחקתו של מעבי מהמקום ל- 15 ימים מבוטלת לאלתר. 

בשבוע שעבר, החליטה העיריה להחליף את המנעול במשרדי העמותה ולנכס לעצמה את המקום בחזרה. הנהלת העמותה החליטה להחליף חזרה את המנעול ולהכנס למקום, מה שגרר את הגשת התלונה כנגד מעבי.

עמותת מדיה תקשורת עוסקת בשידורי רדיו וטלויזיה קהילתיים בתחום העיר פתח תקוה.

עו"ד אלון וולקוביצקי, מומחה בפלילים, שטיפל בתיק מטעם העמותה ציין: "מיד עם מעצרו של מעבי פנינו למשטרת פתח תקוה ודרשנו את סגירת התיק לאור העובדה כי העמותה מחזיקה בנכס ברשות מזה למעלה מ- 21 שנים. לא יתכן כי העיריה תנהג בבריונות ואזרח נורמטיבי וללא עבר פלילי שהיה עובד עיריה עד לאחרונה יוחזק ויעוכב במעצר על לא עוול בכפו".

"מישהו בעיריה איבד את כוכב הצפון וראוי כי ייסע למצפה הכוכבים הקרוב כדי להתחבר אל כוכב זה בחזרה. החלטת המשטרה בזמן כה קצר לסגור את התיק בעילה של חוסר אשמה מעידה כאלף עדים כי התנהלות העיריה היתה פסולה ובניגוד גמור לחוק".

עוד הוסיף וולקוביצקי: "הודעת המשטרה כי התיק נסגר במהירות ובבחירת עילת הסגירה – חוסר אשמה, היא נדירה. המשטרה אינה ממהרת להשתמש בעילת סגירה זו מה שמעצים את גודל העוול שנגרם למר מעבי על ידי הרשות".

שתף ב-

תגובות

נקיון כפיים
האיש הינו תם וישר דרך . איש בן דורי שלי . אשר התמימות והיושרה שלו . אינה מתאימה לזמנים הללו . ועבורו . קיים המשפט . בא לברך . יצא מקולל .
איציק אדורם - 20/12/2015
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...