משחקים לוהטים בכדורסל המקומי!

28/01/2016 | מאיר פרייליכמן
חדשות

השבוע שיחקו 3 מקבוצות הכדורסל הבכירות בפתח תקווה במשחקים חשובים. סיקור מלא ותגובות, כולל הדרבי המסקרן.

מכבי פתח תקווה, הקבוצה הבכירה בעיר, שיחקה במסגרת המחזור השני של הסיבוב השני ב"עולמות" נגד מכבי שוהם החזקה, ולמרות שנקלעה לפיגור בתחילת המשחק, היא הפגינה אופי והשיגה את ניצחונה הרביעי ברציפות- 80:85, ועלתה למקום הרביעי, ממנו מגיעים לפלייאוף בסיום העונה, כשלזכותה מאזן חיובי לראשונה העונה - 7 נצחונות ו-6 הפסדים.

עידן דורון, מאמן הקבוצה, אמר: "אחרי תחילת העונה הקשה, נראה שאנחנו מתחילים להתחבר. במשחק הראשון של הסיבוב השני הגענו למשחק מול בת ים, מובילת הליגה, ללא שני שחקני מפתח - גרי גנדל ובן אלפישר. למרות זאת, בערך אחרי 5 דק׳ של משחק עברנו להוביל והובלה זאת נשארה עד לסיום המשחק. שיחקנו כדורסל התקפי משוחרר וקבוצתי וידענו לעצור את בת ים בכל הנסינות שלהם לחזור למשחק. ביום ראשון האחרון שיחקנו בבית מול שהם, לאחר שבסיבוב הראשון ניצחנו שם בהפרש של סל לאחר שתי הארכות. כפי שציפתי גם פה היה משחק קשה וצמוד ורק באמצע הרבע הרביעי עברנו להוביל בפעם הראשונה במשחק, שמרנו על הובלה בהפרש קטן עד סיום המשחק וניצחנו, למרות שלא שיחקנו טוב".

לקראת ההמשך אומר דורון: "ביום ראשון הקרוב יש לנו משחק נגד גבעת שמואל שניצחה אותנו בבית בתחילת העונה ומאז גם הם וגם אנחנו התחזקנו, אני מאמין שיהיה משחק קשה וצמוד ומקווה לשמור על רצף הניצחונות שלנו".

יש כדורסל בפ"ת

המוקד השני היה הדרבי החם של ליגה ב׳ מחוז פתח תקווה בין אליצור ״סטלמך״ לבין הפועל פתח תקווה. שתי קבוצות האוהדים הבטיחו וקיימו: משחק קצבי ומעניין מול קהל שיא במונחי הליגה הזו -כ-200 צופים, עם כרוז, די-ג׳יי ואפילו שתיה ופופקורן חינם לצופים.

לדרבי חוקים משלו

"סטלמך", שאירחה את המשחק (באולם "הביתי" שלה בקיבוץ בארות יצחק) גמלה להפועל על ההפסד בסיבוב הראשון וניצחה 65:82. יו״ר העמותה, רז אלבז, בעצמו שחקן במכבי בת ים מהליגה הארצית, אמר: "החיבור שלנו החל עוד על הבלטות של ביה״ס "שמעוני", שם שיחקתי יחד עם רבים מהשחקנים, ומי שאימן אותנו היה ארקדי ריבקין ז"ל, שהיה אהוב על כולנו. לאחר שהוא נפטר ממחלה קשה, התחלנו במסורת של טורניר קיץ לזכרו עם חלק גדול מהשחקנים ששיחקו תחתיו בביה״ס ובמחלקות הנוער השונות בעיר. החיבור המדהים בטורנירי הקיץ הוליד בעצם את הפרויקט שנקרא "סטלמך". הבנו כמה כוח יש ל"משפחה" הזו, ורצינו לסחוף אחרינו את כל העיר. הרמנו קבוצה טובה שבה כולם באים מהלב ומשחקים בהתנדבות מלאה. על משחק הדרבי שהתקיים אתמול (ד׳) היה "רשום" מתחילתו שכחנו מנצחים, הייתה אנרגיה מיוחדת מהקהל ובסופו של דבר ניצחנו ועלינו למקום הראשון".

יש גם קהל

התמונות באדיבות שי לוי.

שתף ב-

תגובות

רז
יש לכם קבוצה אש
רז - 07/02/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...