מרכזי חדשנות ייפתחו בפתח תקוה

28/02/2018
חדשות


רשת המרכזים הקהילתיים בעיר שמה לעצמה למטרה לקדם ולפתח פעילות חדשנית וטכנולוגית, תוך הקמת מרכזי חדשנות ברחבי העיר.

השבוע נפתח פורום חדשנות המורכב מ-25 תושבים מתנדבים הבאים מעולמות תוכן שונים (בהם אנשים הייטק, רופא משפחה, מאפרת כלות ואדריכלית) ומשכונות שונות ברחבי העיר. בין החברים: סגן ראש העיר עו"ד איציק דיעי, חבר המועצה רועי פן, יפעת אמברבר, תמיר חכם, ד"ר מיקי סער, מיקי איטין, מירי פיינברג, מירה הולצר, יגאל מירון, ברוך אדלר, אהובה ויינברג, גלית שהרבני, שלומי ערה, אמציה עמרני, סווטלנה ועובדי רשת המרכזים הקהילתיים.

צילום: המרכזים הקהילתיים

את הפורום מוביל ראובן ישראלי - יועץ ארגוני ומנהל משאבי אנוש וליאורה שניר ראש תחום חדשנות ברשת המרכזים הקהילתיים, והוא נפתח עם הרצאתה המרתקת של עדי יופה "על הבקרוב של העתיד הקרוב", שסיפרה לחברי הפורום על מגמות חדשות בעולם.

מטרת הפורום הינה לפתח תכניות חדשניות אשר יובילו את פתח תקוה לראש הערים החדשניות בעיר.

בנוסף יוקמו בעיר מרכזי חדשנות אשר יעסקו בפיתוח ולימוד כלים טכנולוגיים לילדים, נוער ומבוגרים. המרכז הראשון ייפתח במתנ"ס שמואל הנגיד והוא יכלול מחשבים ומדפסות תלת ממד חדשניות, האב פתוח וחממה לפיתוח יזמות טכנולוגית, קורסים ללימוד תכנות בשיתוף עם חברת סיסקו ועוד.

ראש העיר ויו"ר ההנהלה איציק ברוורמן פתח את המפגש הראשון ובירך את המשתתפים בפורום: "אנחנו נמצאים בעידן של חדשנות הדברים שהכרנו הולכים ומשתנים ואם רוצים להיות רלוונטיים וברי תחרות ולעשות דברים שימשכו את הדור הצעיר אז אנחנו חייבים לפתח את עצמנו. ולמלא את הייעוד שלנו כמרכזים קהילתיים וכעיר. העולם היום מהיר ודיגיטלי, העניין של בני הנוער צריך להיות מסופק ברמה של שניות ומה שלא עומד בקצב המהיר פשוט לא יהיה, אנחנו חייבים להיות שם ולדבר את השפה החדשה והמהירה היום. ולכן יש חשיבות רבה לכל פורום שכזה החושב על "העולם החדש" במיוחד כמו ברשת המרכזים הקהילתיים הנותנת שירותים לכל תושבי העיר. המטרה המרכזית שלנו היא הדור הצעיר ואנו צריכים להביא את הרוח החדשה ולמלא את ייעודנו. אני שמח על כך שהפורום מורכב מאנשים מכל קצוות הקשת בעיר ומכל השכונות בעיר, ודווקא אנשים שהם לא בעולם הקהילתי יכולים להביא את הרעננות והדרך החדשה לה אנו מייחלים."

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...