מרוץ רצים בצבע 2014

14/10/2014
תקוה'לה

לאור הצלחת מרוץ הבכורה "רצים בצבע 2013" שהתקיים בשנה שעברה, תקיים עמותת נט"ל בשיתוף עם חברת נירלט גם השנה, את מרוץ רצים בצבע 2014 - מירוץ נט"ל לחיים בצבע.

מרוץ "רצים בצבע" יתקיים ביום שישי ה-14.11.14, בפארק גני-יהושע תל-אביב (מול גבעת המופעים) החל מהשעה 07:00 בבוקר. המרוץ יתקיים בסימן מבצע צוק איתן ומדגיש את הריצה כחיבור בין גוף לנפש ואת הצבע, כנראות לפציעה הנפשית השקופה לכאורה, עם חוויית הביחד של שותפות הגורל הישראלית והחוסן הלאומי.

כל ההכנסות מהמרוץ קודש לתמיכה וסיוע נפשי לנפגעי טרור ומלחמה באמצעות עמותת נט"ל, בדגש מיוחד על נפגעי מבצע צוק איתן וסיוע לילדי הדרום. במרוץ יוזנקו 3 מקצים: 5 ק"מ - תחרותי, 1.5 ק"מ - תחרותי, 1.5 ק"מ - עממי לילדים בגילאים 7-14 ומקצה "אפרוחים" 300 מ' - לילדים עד גיל 7.

(צילום: אסף לב)

לאורך המקצים, ייצבעו חולצות המשתתפים באבקות צבע (ידידותיות לסביבה ולאדם) בשלל גוונים ובאופן סימבולי "יצבעו" את הפציעה השקופה באופטימיות ויסמלו את הבחירה בחיים.

במקום יתקיים מתחם הפנינג פתוח לכל המשפחה הכולל מופעי אקרובטיקה ולוליינות, מתקנים מתנפחים, משחקים לילדים ויצירה בצבעים, דוכני אוכל ושתיה קלה ועוד. בנוסף, לאורך כל היום יתקיימו אימונים ספורטיביים לקהל הרחב עם נדב ואור-לי (מ-"לרדת בגדול").

אורלי גל, מנכ"לית נט"ל: "אנו בנט"ל מאמינים שטראומה על רקע טרור ומלחמה, היא חלק מהמציאות ומהמשמעות של להיות ישראלי. מרוץ "רצים בצבע", המתקיים זו השנה השנייה ברציפות, ממחיש את שקיפות הפציעה הלא נראית של הנפש ואנו מקווים כי גם השנה, יעלה את המודעות והלגיטימציה לפנות לקבלת תמיכה וסיוע נפשי מנט"ל. האירוע מתאים לכל המשפחה ואנחנו מזמינים את כולם לבוא ליהנות ובכך לתרום לעשייה חברתית חשובה".

עודד פרנקל, מנכ"ל נירלט: "חברת נירלט חרטה על דיגלה את ערך המעורבות בקהילה כערך מרכזי וגאה לקחת חלק גם השנה בפרויקט חשוב זה, המשלב פעילות ספורטיבית ואירוע משפחות צבעוני, שמהותו תרומה לקהילה. החיבור לנט"ל ולתרומה לנפגעי טרור ומלחמה היא טבעית עבורנו. מפעל נירלט ממוקם בקיבוץ ניר עוז שבעוטף עזה אשר השנה במהלך מבצע צוק איתן, התמודד עם נפילות פצ"מרים ואיום בטחוני כבד. אנחנו בנירלט חיים את המציאות הקשה הזו במהלך כל השנים ביחד עם כל תושבי עוטף עזה".

  

לפרטים ולהרשמה באתר רצים בצבע

או חפשו 'רצים בצבע' בפייסבוק

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...