מצפון תפתח הרעה

18/10/2014
חדשות

מכבי פ"ת יצאה היום למשחק חוץ קשה מול מוליכת הטבלה הפועל קריית שמונה, וחזרה כצפוי ללא נקודות.

במסגרת המחזור הרביעי של ליגת העל בכדורגל הגיעה היום מכבי פ"ת למשחק שבו הכניסה היתה בחינם – עובדה שנוצלה ע"י יותר מ- 3,000 אוהדים להגיע למשחק. מעבר למפגש הפיקנטי של רן בן שמעון עם איזי שרצקי והקבוצה המקומית, למשחק היתה חשיבות מבחינת הצהרת הכוונות של שתי הקבוצות לקראת המשך העונה.

רן בן שמעון פתח בהרכב הבא: ניצן, גולדנברג, אלבז, דימוב, פסר, גרזיצ'יץ', קבהא, לוגסי, מלמד, מוננגה ואזורוב. במחצית השנייה שותפו: קניוק, בן יאיר ודיין.

אוהדי מכבי פ"ת  - יחכו לניצחון בבית

רועי ריינשרייבר שרק לתיחת המשחק אל מול קהל גבוה מהממוצע שרגילים אליו אצל הקבוצה המקומית. חניכיו של ברק בכר אומנם לא הציגו משחק מלהיב במיוחד, אבל היו מאוד תכליתיים. לאחר שבדקה ה-31 רוג'רס קולה המקומי נגח לקורה, נגיחה נוספת של שיר צדק בדקה ה- 43 מצאה את הרשת – 1:0 לחבורה של שרצקי במחצית.

בדקה ה-56 המקומיים הכפילו את היתרון – שוב קולה, ושוב נגיחה, והפעם לרשת – 2:0 לקריית שמונה. החילופים של שני המאמנים לא השפיעו על המגמה ובדקה ה-80 עזאם המקומי בעט מ-18 לרשת וקבע את תוצאת המשחק – 3:0 לקריית שמונה.

קריית שמונה שומרת על המקום הראשון ומצהירה שגם השנה תהיה חזק למעלה. מכבי פ"ת חוזרת לקרקע, ותצטרך להשתפר כדי לברוח מהתחתית. בשבוע הבא תארח מכבי פ"ת את הפועל באר-שבע וקל זה בטוח לא יהיה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...