מצוקת החניה מבריחה שוב את נוסעי הרכבת בפ"ת

23/11/2016
חדשות


עולם כמנהגו נוהג... כמו לפני שנתיים וחצי – תושבי פ"ת שוב מוצאים עצמם מתוסכלים ממחסור במקומות חניה בתחנת קריית אריה. ככל הנראה תינתן חניה חינם לבעלי כרטיס תושב.

כבר בשנת 2014 התרענו כאן בפורטל פ"ת נטו על מצוקת החנייה בתחנת קריית אריה, ועל כך שהחברה לפיתוח פ"ת ורכבת ישראל מפילים את האשמה אחת על השנייה. מאז זרמו הרבה מים בנחל הירקון הסמוך, אבל נראה שבשורה התחתונה ההיסטוריה חוזרת.

בשנה האחרונה הופעל חניון חנה וסע, שאפשר חנייה בחניון האצטדיון ונסיעה בשאטלים לת"א. מחוסר כדאיות כלכלית הוחלט במשרד התחבורה להפסיק את השירות לפני כחודשיים, אך החניון נותר פתוח לציבור הנוסעים ברכבת.

לפני מספר ימים נסגר שוב החניון ומצוקת החנייה חזרה. חניון הרכבת צר מלהכיל את הביקוש, ושוב כולם מפסידים.

תושבים רבים פנו בימים האחרונים למערכת פ"ת נטו ואמרו כי אין להם דרך להגיע לתחנה, אלא אם כן הם מסתכנים בקבלת דוחות חנייה, או מחנים את רכבם בחניונים במרחק של כעשר דקות הליכה מתחנת הרכבת, מה שמפחית את כדאיות השימוש, ולכן חלקם העדיפו להפסיק לנסוע ברכבת.

וגם הפעם כל שנותר לקוות הוא שיקום מבוגר אחראי שיעשה סוף לסגה המתסכלת הזו.

בינתיים, לפורטל פ"ת נטו נודע כי נבחנת האפשרות להעניק חנייה חינם בחניון האצטדיון לבעלי כרטיס תושב פ"ת, וזאת לאחר פנייתו בכתב של חבר מועצת העיר אורן חפץ לראש העיר ולמנכ"ל החברה לפיתוח פ"ת, כדי לטפל בדחיפות בנושא.

שתף ב-

תגובות

זה שטח ציבורי = שייך לציבור - וצריך להיות פתוח! בלי תירוצים וגלגולי אחריות!
זה שטח ציבורי = שייך לציבור - וצריך להיות פתוח! בלי תירוצים וגלגולי אחריות!
אסף - 23/11/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...