מצא קבלן שיפוצים בפתח תקווה

08/09/2016
חדשות


אז אתה תושב העיר פתח תקווה ורוצה לבצע שיפוץ לביתך לצורך חידוש או הרחבה? בעל קרקע ורוצה לבנות את ביתך בעיר פתח תקווה? כך תמצא קבלן שיפוצים במחיר הוגן, אמין ומקצועי וכל זה בכמה שלבים בלבד, מוכן? מתחילים.

השלב הראשון – מציאת קבלן מאזורך

למה חשוב למצוא קבלן דווקא באזור פתח תקווה ולא מאזורים רחוקים כמו הדרום או הצפון? הרי זה ידוע כי באזור המרכז המחירים גבוהים יותר, האמנם זה נכון, אך בעת שיפוץ הקבלן מהצפון יוסיף גם הוא מחיר בעבור הנסיעה בתוך הצעת העבודה שלו, כך שלא באמת תחסכו בכסף במקרים כאלו, אם זאת – קבלן שיפוצים מאזור המרכז בהחלט יהיה נגיש יותר ויהיה נוח וקל יותר לעבוד מולו, לא מצאתם עדיין קבלן באזורכם? היכנסו לכאן ומצאו קבלן שיפוצים בפתח תקווה במחירים משתלמים במיוחד.

השלב השני – בדקו המלצות ואת טיב הקבלן

נכון, כיום קשה מאוד למצוא בעל מקצוע טוב ואמין במהירות מבלי לבדוק אותו היטב, מה שעליכם לעשות על מנת למצוא איש מקצוע בתחום השיפוצים, אמין ואיכותי הוא לבצע עבודת מחקר מקיפה על אותו אדם, לקרוא אזכורים עליו ברשת האינטרנט, לחפש באתרי חוות דעת, לקרוא בפייס בוק המלצות עליו וכמובן האם קיים רישום פלילי או שהוא בתהליך של פשיטת רגל, עבודות השיפוצים ובניית בתים הוא עסק לא זול כלל, חשוב לבדוק היטב את הקבלן עמו אתם הולכים לעבוד.

השלב השלישי – החוק

על מנת למצוא קבלן שיפוצים בפתח תקווה אמין, עליכם לבדוק האם הוא קבלן רשום? האם יש לו רישיון לפעול כקבלן בכלל? האם יש לו רישיון עסק? מה עם ביטוח לו ולעובדים שלו? דברים אלו הם חשובים מאוד כאשר אתם הולכים לסגור עם קבלן פרויקט, זה לא משנה אם מדובר על שיפוץ קטן או על בנייה גדולה, תמיד תבדקו אם הקבלן רשום, בעל רישיונות, אישורים וביטוחים..

השלב הרביעי – השוואת מחירים

בעת בחירה של קבלן רצוי לבדוק היטב את קבלן השיפוצים עמו אתם עובדים הן מבחינת השלבים שעברנו עליהם קודם והן מבחינת המחיר שהוא לא פחות חשוב, באמצעות השוואת מחירים תוכלו לדעת אם קיבלתם מחיר סביר, כאן תוכלו למצוא עוד קבלנים באזורי שירות נוספים, בחרו בקבלן הנמצא בעיר מקבילה שלכם על מנת לקבל עוד הצעת מחיר, עשו זאת לפחות 3 – 4 פעמים טרם תסגרו עם הקבלן שלכם.

יש חשוב יותר מחוזה?

חוזה מול קבלן שיפוצים נועד על מנת להגן עליכם בצורה הטובה ביותר שרק אפשר, הכניסו את כל הסעיפים שצריך ושעולים על דעתכם, באתר של טופ שיפוצים תוכלו למצוא חוזה לדוגמא, על פיו תוכלו להתקדם עם הקבלן שלב אחר שלב בעת התשלומים, תוכלו לגבות  מהקבלן תשלום על איחור בעבודה ועוד המון דברים, אל תסגרו עם קבלן ללא חוזה!

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...