מפלי הניאגרה: הכל על תיקון נזילה מהניאגרה

06/11/2020
חדשות


יש לכם נזילה בניאגרה? דעו לכם שמעבר לתקלה המטרידה, זה יכול לבוא לידי ביטוי גם בחשבון מים מופקע שתצטרכו לשלם.

במאמר הבא נסביר מה גורם לנזילה בניאגרה, איך מאתרים נזילה כזו ואיך אינסטלטור מקצועי יתקן אותה.

מה גורם לנזילה בניאגרה?

נזילה בניאגרה יכולה להתרחש בשני מקרים נפוצים. הראשון, הניאגרה פשוט מתמלאת יותר מידי ואז המצוף צריך לשחרר מים לתוך האסלה, על מנת שהמים לא יעלו על גדותיהם.

ברוב המקרים נזילה בניאגרה תתרחש כתוצאה מגומיית אטם שנשחקה או מכיוון לא נכון של המצוף. במצב כזה, מים כל הזמן ירדו באסלה.

מעבר לעובדה שמדובר בתקלה מטרידה שצריך לתקן, הדבר יכול לבוא לידי ביטוי גם בחשבון המים שלכם. נזילה מהניאגרה היא הגורם מספר אחד שבגינו אנשים משלמים חשבונות מים מופקעים מבלי לדעת, כך שחשוב לאתר את הנזילה ולתקן אותה מיד.

כך תדעו שיש לכם נזילה מהניאגרה

לפעמים הנזילה תהיה כל כך חזקה, שאתם פשוט תוכלו לראות בעיניים שזו התקלה. שחקו מעט עם לחצני ההדחה, לפעמים אחד מהם נתקע ופשוט המים יורדים ללא הפסקה.

אז במידה ואתם חושדים שיש לכם נזילה, הניחו נייר טואלט על הדופן של האסלה. במידה והנייר נרטב גם אם אתם לא הורדתם את המים, סביר להניח שיש נזילה מהניאגרה.

בנוסף, אם מדובר בניאגרה רגילה או מונבלוק, תוכלו להכניס למיכל את סבון האסלה הכחול. במידה והמים שבתוך האסלה הופכים את הצבע שלהם לכחול, סביר להניח שיש נזילה מהניאגרה לכיוון האסלה.

חשוב לציין – אם אתם לא מכירים את הרכיבים הפנימיים של הניאגרה, המצוף, הפעמון ומנגנון ההדחה, פשוט אל תנסו להתעסק עם זה בעצמכם. אתם פשוט עלולים לגרום ליותר נזק מתועלת, חכו לאינסטלטור.

כמובן שאם אין לכם עוד שירותים בבית, סביר להניח שתרצו להזמין בדחיפות את האינסטלטור. לדוגמא, אם אתם גרים בפתח תקווה, ודאי תרצו להזמין אינסטלטור בפתח תקווה מומלץ שיגיע כמה שיותר מהר אליכם הביתה.

כך אינסטלטור יתקן את הנזילה

לפני שהאינסטלטור מתחיל את העבודה, הוא יסגור את ברז הניל שבקיר, הוא הברז שאחראי על אספקת המים לניאגרה.

לאחר מכן, הוא יבדוק את כל גומיות האטם ברכיבים השונים שבניאגרה, כמו הפעמון ומנגנון ההדחה. במידה והגומיות שחוקות ובלויות, הוא יחליף לכם אותן בחדשות.

במידה ומדובר בניאגרה יחסית ישנה והאינסטלטור מזהה שיש בעיה במנגנון ההדחה או בפעמון, הוא פשוט יחליף את כל החלקים האלה קומפלט, מכיוון שבמצב כזה אין טעם להחליף רק גומיות.

בתום העבודה הוא יסגור את פתח הניאגרה, יפתח את ברז הניל, יחדש את אספקת המים לניאגרה ויחכה שהיא תתמלא עד הסוף. כעת, הוא יבדוק שאין נזילה ושהכל בסדר.

הרבה לקוחות חוששים מתיקון נזילות בניאגרות סמויות. אז אל חשש, בניאגרות כאלה האינסטלטור יוכל לתקן את הנזילה דרך פתח השירות של הניאגרה, שנמצא מאחורי לחצני ההדחה שלה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...