מערכת הבחירות בפתח תקווה מתקרבת לרגע האמת

13/10/2018
חדשות


דריכות ומתח שיא בקרב המועמדים לראשות העיר ונציגי הרשימות לקראת השבוע הקרוב שעשוי לחרוץ גורלות.

שבועיים וחצי ליום הבחירות ברשויות המקומיות ונראה כי בזמן שנותר אנו צפויים לחזות במאבק חריף בפתח תקווה, שעל פי הערכות אף עלול לצאת מכלל שליטה וחס וחלילה לגלוש לאלימות.

בימים האחרונים כבר חשים בכך תושבי העיר, שרבים מהם מקבלים חדשות לבקרים הודעות SMS אנונימיות מצד גורמים שונים תוך חילופי האשמות, אך נראה שהאקשן האמיתי עדיין לפנינו.

זוהי כמובן גם שעתן היפה של החדשות המזויפות (פייק ניוז) שמטרתן להלך אימים על המצביעים ולהשפיע על החלטתם. יחד עם זאת נראה כי בשבוע הקרוב עשויות או עלולות (הכל בעיני המתבונן) להגיע גם חדשות אמיתיות שיכולות לשנות את תמונת המצב.

כרגע נראה עפ"י הערכות שהמאבק לראשות העיר עדיין צמוד בין איציק ברוורמן לרמי גרינברג, כשתומכיו של איתי שונשיין הזוכה עפ"י הערכות לתמיכה של כ-10% עשויים להוות את לשון המאזניים בסיבוב השני, אם בכלל נגיע אליו.

יחד עם זאת, כאמור, מספר סוגיות צפויות להגיע בימים הקרובים להכרעה אצל גורמים שונים, ביניהם בית המשפט, הרשימות והמועמדים בעצמם (שעשויים לחבור ו/או להודיע על תמיכה), וכמובן גוש סיעות המגזר הדתי והחרדי (שאמור להכריז במי הוא תומך לראשות העיר), מה שבהחלט עשוי לשנות את התחזיות ואף לגרום לטלטלה אמיתית.

כולנו תקווה שהגורמים הממונים על שמירת החוק וכמובן המעורבים עצמם, המועמדים, הפעילים והעסקנים, יגלו אחריות ולא יאפשרו למערכת הבחירות לגלוש לפסים לא ראויים.

לכתבות נוספות לקראת בחירות 2018 - לחצו כאן

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...