מעצבן, אבל צודק

26/08/2016
חדשות מקומיות


הפועל פ"ת הייתה קרובה לגנוב ניצחון היום בנצרת, אך שער בדקה ה-96 עשה צדק וקבע 1:1.

ניסן יחזקאל ואסף נימני היו שותפים לפני שלוש שנים בהצעדתה של הפועל פ"ת לליגת העל לפני שלוש עונות. היום הם התייצבו אחד מול השני במחזור השני שליגה הלאומית בכדורגל.

נימני, אז עוזרו של יחזקאל, קיבל העונה על עצמו את מלאכת האימון של סגל צנוע במטרה לא להסתבך במאבקי התחתית. יחזקאל ממשיך גם העונה לאמן את מכבי אחי נצרת.

הייתה חסרה לו רק עוד דקה - אבי איבגי

לאחר התיקו המפתיע מול נתניה במחזור הראשון, גם היום הפועל פ"ת יצאה לנצרת כאנדרדוג ברור, והצליחה לשמור על שער נקי במחצית הראשונה, גם הודות לשופט, שלא אישר שער שנראה כחוקי לזכות המקומיים בפתיחת המשחק.

יובל יוסיפוביץ' הדהים את כולם בדקה ה-52 כסיים מתפרצת בכדור שטוח פנימה – 1:0 לפ"ת. נצרת המשיכה ללחוץ ורק החמצות משוועות ויכולת טובה של אבי איבגי מנעו ממנה להשוות. כל זאת עד הדקה ה-96, שבה מוחמד טאהא הצליח להכניע את איבגי, בשער אכזרי מבחינת המלאבסים – 1:1 בסיום.

רצינו לכתוב שהתלמיד עלה על רבו, אך השער המעצבן זה החליף את כותרת המשחק. הליגה יוצאת לפגרת נבחרות, ובעוד שבועיים תארח הפועל פ"ת מכר נוסף – את פרדי דוד והפועל קטמון. נקווה שעד אז הסגל יורחב ויתחזק, אחרת צפויה לקבוצה עונה קשה ביותר.

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת

שתף ב-

תגובות

עוד נקודה של ברכה! אבל ...
כול הכבוד לנימני ולחבורת השחקנים הצעירים הלוחמים. אני פונה לקברניטי הקבוצה באו תעזרו לנימני להשלמת ההרכב בעוד חיזוק לקבוצה לפי הצורך המתבקש. הליגה קשה וקשה יהיה להשיג את המטרות. בהרכב הנל הבחורים נילחמים והישיגו בהרכב הקיים נקודות יקרות, אך הליגה ארוכה ואל תשכחו יש גם עייפות החומר. פשוט צריך להשלים את הפזל כדי שיהיה יותר קל להשיג את המטרות. שבוע טוב ובהצלחה בהמשך...
יחיאל תרם - 27/08/2016
שתף ב שתף ב
מישתתפים בצערו של מנהל הקבוצה חזי בבאי.
על מות אימו. ברוך דיין האמת!
יחיאל תרם - 29/08/2016
שתף ב שתף ב
לא לחפש רחוק. יש קרוב - אסולין.
יש אינסולין בדמות ליאור אסולין שמשרה ביטחון בהתקפה וגורם חיוני בניצחונות ובהבקעת שערים..כול הגנה חוששת מאסולין כי הוא האנטינביוטיקה של הפועל פ"ת להבקעה. קדימה אסולין להתקפה ולהבקעה. בהצלחה. זה הפיתרון להבקעת שערים. בהצלחה להפועל..נימני אל תעשה חושבים, קח את ליאור בשביל ההצלחה של כולנו....מבטיח רק תרויח בהצלחה.
יחיאל תרם - 30/08/2016
שתף ב שתף ב
ברוך דיין האמת. האגדה בועז קופמן ז"ל
אגדת הכדורגל בועז קופמן הלך לעולמו. דור הנפילים של הפועל פ"ת ונבחרת ישראל. דור של סטלמך. זכריה רצבי. צלינקר. רדלר. ז"ל דור של כדורגלנים שלא קיים היום בדורנו. דור של כדורגל אמיתי. של סמל אהבה לאגודה לאוהדים. זה לא דור של כסף....זה דור של אהבת המשחק. לשם ספורט בלבד!
יחיאל תרם - 31/08/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...