מענק חד פעמי לבעלי ליקוי ראיה ושמיעה בפ"ת

19/05/2016


זו הפעם השנייה שהבית החברתי ואגף הרווחה בעיריית פתח תקוה יעניקו מלגות מהכספים שנאספו בבית החברתי. בשנה שעברה ניתנה מלגה למשפחות עם ילדים בגיל הרך שהוגדרו כחולים כרוניים, והשנה תוענק המלגה לבעלי ליקוי ראיה ושמיעה מקבלי קצבת נכות כללית בדרגה בינונית קשה.

המלגה הינה חד פעמית ומיועדת לתושבי פ"ת בלבד, ילידי 1995-1981בעלי הכנסה של עד 9,889 ש"ח לחודש (ברוטו), המוגדרים כבעלי ליקוי ראיה ו/או שמיעה בדרגה בינונית-קשה, ומקבלים קצבת נכות כללית מהמוסד לביטוח לאומי.

ראש העיר איציק ברוורמן: "הקמנו את הבית החברתי על מנת להקל על הציבור הרחב ולסייע לאלו שידם אינה משגת, במיוחד במקרים בהם לא ניתן סיוע ע"י עמותות או תמיכות מסודרות. אני שמח כי הצלחת הפעילות של הבית החברתי מאפשרת שוב לסייע לתושבי העיר הזקוקים לסיוע".

אשר שוקר ראש האגף לשירותי רווחה ובריאות הוסיף: "אני שמח להיווכח שוב שפעילות האגף והבית החברתי למען הנזקקים מקבל ביטוי בכל המישורים והציבור מקבל סיוע ושירות טוב יותר".

בוועדה שתבחן את הבקשות ישבו נציגי האגף לשירותי רווחה ובריאות, נציגי הלשכה המשפטית, נציג הביטוח הלאומי ונציג הציבור.

את הבקשות יש להגיש עד לתאריך 30.6.16 במחלקות הרווחה או באגף לשירותים חברתיים. טפסים ניתן להוריד באתר העירייה או לקבל במחלקות הרווחה בעיר.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...