מסלולים חדשים לאופניים בפ"ת כבר השנה?

11/02/2018
חדשות מקומיות


ראש העיר איציק ברוורמן ומהנדסת העיר ד"ר חוה ארליך נפגשו בלשכת ראש העיר לפגישת היכרות עם מנכ"ל נתיבי איילון הנכנס איתמר בן מאיר ועם מנהלת אגף רשויות מקומיות במשרד התחבורה נועה סגל.

בפגישה הציגו נתיבי איילון ואגף רשויות מקומיות במשרד התחבורה את עובדת הפיכתה של החברה לחברה הפועלת ברמה הארצית אשר אמורה לפעול לשיפור ולייעול תשתיות התחבורה הציבורית באזור המרכז בפרט ובארץ ככלל. בנושאים השוטפים נדונו הפרויקטים מהיר בעיר ושבילי אופני דן אשר נתיבי איילון מתעתדים להחל בסלילת חלק מהמסלולים בעיר כבר בסוף השנה.

צילום: לשכת דובר העירייה

בנוסף הציגו כמובן ראש העיר ומהנדסת העיר את מורת רוחם וחוסר שביעות רצונם מאי מתן הפתרונות התחבורתיים הראויים באזור מתחם סירקין בפרט ובאזור המרכז ככלל, וביקשו מהשניים להעביר את המסר להנהלת משרד התחבורה על מכלול אגפיה ולבחון כיצד יוכל המשרד לתת מענה לצרכים התחבורתיים הגואים של תושבי העיר המבקשים לצאת ולבוא מהעיר מבלי לבלות שעות בפקקים.

מנכ"ל נתיבי איילון הנכנס ומנהלת אגף רשויות מקומיות הביעו אופטימיות והבטיחו כי יבדקו את הסוגיות השונות שהועלו על ידינו ויבחנו כיצד יוכלו לסייע לעיר לקבל את המענה התחבורתי הראוי לה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...