מסורת קייטנת "מתוק בלב" נמשכת

25/07/2016 | מאיר פרייליכמן


חברי הכנסת ושרי הממשלה, הנלחמים ביוקר המחייה ובתשלומים הגבוהים לקייטנות בישראל מוזמנים להגיע לפ"ת וללמוד איך אפשר להוזיל את מחירי הקייטנות ובכך להקל על המשפחות אשר בקיץ צריכות להוציא סכומים רבים עבור הקייטנות ופעילויות לילדים.

למה אנחנו מתכוונים? בפ"ת מתקיימת זו השנה החמישית קייטנת "מתוק בלב". כ- 50 ילדים אשר נרשמו לקייטנה עבור תשלום סמלי של 200 ₪ נהנים מקייטנה במשך עשרה ימים מרובת אטרקציות ואשר מתחילה בשעה 8:00 בבוקר ומסתיימת בשעה 15:00 בצהרים.

לדברי גדי בשארי, יזם חברתי מפ"ת ומי שעומד בראש מתוק בלב: "כל זה לא יכול היה להתקיים אלמלא התנדבותם של המדריכים שהינם חניכי סניף בני עקיבא בכפר גנים ואשר עושים זאת ללא כל תשלום אלא בהתנדבות מלאה. יש לציין שלפני כשנתיים, לאחר שאשת ראש העיר ונשיאת ארגוני המתנדבים הגב' דפנה ברוורמן ביקרה בקייטנה, היא החליטה לקחת על עצמה לסייע ולעזור, דבר שהפך את הקייטנה לקייטנה המשופעת באטרקציות ובפעילויות אשר הילדים הם הנהנים מכך".

לפני כשנה, חבר אל הקייטנה מנהל אגף הרווחה בעיר, מר גיא עפרי, אשר מסייע ומלווה את הקייטנה.

בשארי הוסיף: "עצם החיבור לאגף הרווחה הפך את הקייטנה באופן לא רשמי למקום שמשפחות רבות אשר לא יכלו לרשום את הילדים לקייטנות בגלל העלויות הגבוהות, מצאו בקייטנת "מתוק בלב" בית לילדים במשך כשבועיים ויש לציין שהיום ישנם ילדים אשר משתתפים בקייטנה זו כבר השנה השלישית".

לדברי אחת האימהות שרשמה את בתה בשנה זו לקייטנה, לאחר שזו הייתה בה גם בשנה שעברה: "בתחילת הקיץ ביתי הביעה בפניי את המשאלה אשר ברצונה להגשים - להירשם שוב לקייטנת "מתוק בלב".

בשארי מסכם: "מילותיה של האם מעידות עד כמה יש צורך בקייטנה כזו בפ"ת ובכל מקום אחר בישראל".

ומילה שלנו - בימים אלו, בהם רבות המחלוקות בעם, כיף לראות כזו אחדות ואחווה מצד בני נוער ופעילים חברתיים.

יישר כוח!

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...