מנקים את הרכב לפסח? כדאי שתכינו הרבה כסף

19/04/2016
חדשות


פורטל פ"ת נטו יצא לבדוק מה קורה במכוני השטיפה בעיר לקראת החג: מסתבר שמחאת הצדק החברתי עדיין לא הגיעה לרובם. ההמלצה שלנו – עשו זאת בעצמכם!

בימים האחרונים הגיעו למערכת תלונות של תושבים על כי תחנות לשטיפת מכוניות ברחבי העיר פ"ת מנצלות את הביקוש לקראת הפסח כדי "לעשות קופה" על גב הצרכנים. תושבים סיפרו ששילמו עבור ניקיון הרכב 70 ש"ח ואף יותר.

תור ארוך (למצולמים אין קשר לכתבה)

הסיפור הזה הזכיר לנו את מחאת הדיור הגדולה בתל אביב (ובכל רחבי הארץ) לפני כחמש שנים, שהוציאה בזמנו מיליוני תושבים לרחובות, ובעלי החניונים ניצלו זאת כדי להעלות מחירים בזמן ההפגנות... אז יצאנו לבדוק "הכצעקתה"?

מסתבר שהמצב לא מרנין בלשון המעטה. פגשנו מקומות "יצירתיים" ביותר: שלט "אין מבצעים בחג" (לא ידענו שהחג החל...), מגבת שמסתירה את המחירון, תחנות דלק שבהם "תדלק ורחץ" כבר יצא לחופשת החג (כלומר ניתן לתדלק אבל לא לרחוץ...), כאלו שסתם העלו מחירים, ואפילו יש מקומות שבזמן התשלום אתם מגלים מחירים מופקעים בניגוד למה שרשום.

כבר חג ולא ידענו?

מעבר לחור בכיס, המכה (בכל זאת פסח...) הלא פחות כואבת היא ההמתנה (שגם היא עולה כסף בגלל הדלק). פגשנו נהגים שממתינים בתור לשטיפה חצי שעה, לפעמים גם שעה ויותר. בשל אווירת החג השמחה לא נציין הפעם את שמות וכתובות המקומות שהגזימו, אבל אנחנו מבטיחים שלהבא לא נחוס על אף אחד. במקום זאת אנחנו ממליצים לכם לנקות את הרכב בעצמכם – יותר זול, יותר מהר, יותר נחמד (אפשר לרתום את בני המשפחה), פחות עצבים, ועל הדרך לימדתם לקח את העסקים שלא נוהגים בהגינות. אז מה אתם אומרים?

מכירים מקום שלא מנצל את החג כדי להעלות מחירים? אתם מוזמנים לשתף אותנו בתגובות...

שתף ב-

תגובות

ועוד על החוצפה
אני דווקא אציין מקום שלדעתי הצטיין - בתחנת דלק פז בשד' רבין. יש להם טרנד חדש - לדרוש טיפים, כלומר בסוף השטיפה הבחור אומר לך - "אתה חייב להביא לי טיפ, כי אנחנו עובדים על טיפים". ומה לעשות שאין לך מזומן בארנק, אז הבחור קורה למנהל השטיפה שאומר לך בפרצוף - אם אין לך מזומן, אל תבוא לשטוף אצלנו... איזה כיף של שרות, איזה תענוג.
אלכס - 21/04/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...