מנכ"לית חדשה למקפ"ת

22/05/2016
חדשות


לאחר למעלה משנה בה לא מונה מנכ"ל למקפ"ת (מרכזים קהילתיים פתח תקוה), נבחרה בשבוע שעבר גב' לאה כץ למנהלת הכללית של מקפ"ת מטעם החברה למתנ"סים.

לאה כץ בעלת תואר ראשון במנהל חינוך ותואר שני בתקשורת ובעבודה סוציאלית, מילאה ב- 22 השנים האחרונות שורה של תפקידים ניהוליים בחברה למתנ"סים, כמנהלת ההדרכה הארצית של החברה למתנ"סים, כמנכ"לית רשת המתנ"סים בראש העין וכמנהלת מרכז קהילתי בלוד. בעבר ניהלה כץ את מתנ"ס רמת ורבר פתח תקוה ושימשה כסמנכ"לית במקפ"ת וכמ"מ מנכ"ל הרשת. כץ קידמה במהלך השנים פרויקטים קהילתיים חברתיים רבים, ביניהם מרכזי למידה, מרכז מוסיקה לנוער, חזון סביבתי, מרכז מחשוב, קמפוס מתנדב, גישור בינדורי, יזמות עסקית לנשים, תיאטרון קהילתי, בנק הזמן, כל זאת בשיתוף תושבים ומאות מתנדבים.

לאה כץ

לאה כץ: "מקפ"ת תמשיך לספק מענה מקצועי וחדשני לציבור הרחב ולקהילות הייחודיות במרכזים השונים, כל זאת תוך שיתוף התושבים והעובדים. אני מודה על האמון שניתן בי ומאמינה שבשיתוף פעולה נוכל להמשיך בעשייה יצירתית ופורייה למען תושבי העיר".

ראש העיר איציק ברוורמן בירך את כץ ואיחל לה הצלחה רבה בתפקיד המאתגר: "בפני מנכ"לית מקפ"ת נכונו אתגרים רבים ומשימות מגוונות, ואין לי ספק כי לאה כץ מביאה עימה את ניסיון והכישורים הנדרשים. אני מאחל ללאה הצלחה רבה בתפקידה החדש ומודה לרחלי פרידיונג על שמילאה בהצלחה את מקום המנכ"ל במשך תקופה ארוכה".

לאה כץ תושבת אורנית, נשואה לקובי, רו"ח במקצועו. אם לארבעה.

פורטל פ"ת נטו מאחל לכץ הצלחה בתפקידה החדש!

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...