ממחאות למחמאות

02/10/2014
חדשות


מועדון הכדורגל של הפועל פ"ת הודיע אתמול כי הכניסה למשחק הליגה הקרוב מול הפועל עכו תהיה חופשית. פורטל פ"ת מרים את הכפפה ונרתם לסייע למלא את איצטדיון ראש הזהב בכחול.

הכדורגל שייך לאוהדים. לא מדובר בקלישאה – מדובר בעובדה. דורון בן דקון הבטיח בטקס הרמת הכוסית לפני ראש השנה שכוונותיו כשרות בלבד, והצעד הזה הוא בהחלט מבורך, בסדרה של עוד מספר מהלכים שנקווה שעוד יגיעו, במטרה להחזיר את הקבוצה לקהילה.

האוהדים של הפועל פ"ת נפגעו בעשרים השנים האחרונות לא מעט מהקפיטליזם החזירי שמאפיין את החברה הישראלית, ולצערנו חדר גם לספורט. הפועל פ"ת, שהצמיחה כל כך הרבה כוכבים בעבר, חייבת לחזור ולהיות קבוצה שמתבססת על תוצרת בית, כדי שהקהל יקבל את הקבוצה שלו בחזרה. עד אז אין אפשרות אחרת, אלא לעשות פעולות מסוג כזה כדי לקרב את האוהדים למגרש, גם במחיר של ויתור על כמה שקלים בטווח הקצר. אין ספק שהריבית בטווח הארוך תשתלם. וזה בדיוק מה שאנחנו רוצים – ניהול לטווח ארוך.

המשחק מול הפועל עכו ייערך ביום שבת 18.10 בשעה 19:30 – והפעם, כפי שנהוג לומר: אין תירוצים ואין מברקים – כולם באים!

מעבר לחשיבות הספורטיבית של המשחק עצמו והשגת 3 הנקודות הכל כך חשובות לקבוצה, אין ספק כי הפגנת כוח בדמותם של 10,000 אוהדים לפחות שימלאו את האיצטדיון, עשויה להשפיע על העונה כולה, ועל המוטיבציה של מקבלי ההחלטות.

אוהדי הפועל פ"ת, שכבר הוכיחו בתחילת העונה, שהם יכולים להזיז הרים בכדורגל הישראלי, לאחר שהיו אלה שפרצו את הדרך למחאת מחירי הכרטיסים הגדולה, לא יכולים להישאר אדישים כשההנהלה בכבודה ובעצמה מיישרת קו.

מי יודע – אולי המשחק הזה ייזכר כצעד האמיתי הראשון לכינונה של קבוצת האוהדים הראשונה בליגת העל. אם זה טוב לספרד ולגרמניה – זה גם טוב להפועל פ"ת. אם כך יהיה – דורון בן דקון יוכל לזכות ביושר בתפקיד הנשיא הראשון של קבוצת האוהדים של הפועל פ"ת.

ובינתיים – פורטל פ"ת מעודד כל אחד מכם להגיע למשחק, ולהביא איתו את כל בני משפחתו, חבריו ומכריו, וגם ממליץ למנהלי האירוע להקצות יציע מיוחד למשפחות.

יחד ממלאים את האיצטדיון בכחול !

ועוד משהו, לא פחות חשוב – האירוע יכול להיות הזדמנות מצויינת לכבד את זיכרו של אוהד הקבוצה ותושב פ"ת – אבי גרינצויג ז"ל, שנהרג במבצע צוק איתן, ובזכותו ובזכות אנשים שכמותו – החיים של כולנו נמשכים.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...