מלגות לחיילים וחיילות בפ"ת

10/04/2018
חדשות


זו הפעם הרביעית שהבית החברתי ואגף הרווחה בעיריית פתח תקוה יעניקו מלגות מהכספים שנאספו בבית החברתי.

בשנה שעברה ניתנה מלגה למשפחות עם ילדים חולי צליאק, והשנה לרגל חגיגות ה-70 למדינת ישראל תוענק המלגה לחיילים וחיילות בשירות חובה ובני/בנות שירות לאומי תושבי פתח-תקוה הבאים ממשפחות מעוטות יכולת.

המלגה הכספית הינה חד פעמית ומיועדת כאמור לחיילים/ות בשירות חובה ובני/בנות שירות לאומי תושבי פתח-תקוה בלבד, אשר משפחותיהם בעלות הכנסה חודשית (של שני ההורים) עד 7,086 ₪  לחודש (ברוטו). גובה המלגה ייקבע בפועל לאחר קבלת כל הבקשות למול התקציב שגויס.

ראש העיר איציק ברוורמן: "הקמנו את הבית החברתי על מנת להקל על הציבור הרחב ולסייע לאלו שידם אינה משגת, במיוחד במקרים בהם לא ניתן סיוע ע"י עמותות או תמיכות מסודרות. השנה לרגל חגיגות ה-70 למדינה החלטנו לסייע לחיילים וחיילות המשרתים בשירות חובה או בשירות לאומי, בני העיר הבאים ממשפחות בעלי הכנסה נמוכה. מלגה זו היא הבעת הערכה לפועלם הרב ותרומתם למדינה".

אשר שוקר ראש האגף לשירותי רווחה ובריאות הוסיף: "אני שמח להיווכח שוב שפעילות האגף והבית החברתי למען האחר ולמען הקהילה מקבל ביטוי בכל המישורים והציבור מקבל סיוע ושירות טוב יותר. השנה החלטנו לתרום לחיילים ולחיילות המשרתים בשירות חובה או במסגרת שירות לאומי ולהביע את הערכתנו לפועלם באמצעות מענק חד פעמי".

גיא עפארי מנהל האגף לשירותים חברתיים ובריאות: "מדובר על  המשך התהליך שהתחלנו בו לפני 4 שנים והוא מציאת פתרונות יצירתיים לסוגיות חברתיות ושיתוף הקהילה עם מסגרות העירייה ביצירת פרויקטים שיתופיים לטובת התושבים".

בוועדה שתבחן את הבקשות ישבו נציגי האגף לשירותי רווחה ובריאות, נציגי בית חולים בילינסון, נציגי הלשכה המשפטית, נציג הביטוח הלאומי ונציג הציבור. את הבקשות יש להגיש עד ה-10.5.18 במשרדי האגף לשירותים חברתיים שפיגל 3 קומה 9 או בפקס מספר: 7395516 או בדוא"ל:  meitaln@ptikva.org.il

את טופס הבקשה למלגה ניתן להוריד באתר העירייה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...