מסתמן: מכבי פ"ת תארח את דרבי הנוער בלוד, הפועל כנראה ברמת השרון

24/05/2016 | ניסים קלדרון
חדשות


פרסום ראשון: לאחר שהמשטרה פסלה את מגרשי הבית של שתי המלאבסיות, המשחקים יתקיימו מחוץ לעיר. כעס רב במכבי פ"ת, בעירייה לא מבינים על מה המהומה.

שלושה ימים לפני הדרבי הראשון, וסוף סוף נקבע (עד אשר יוחלט אחרת...) המיקום של המשחק הראשון. כזכור, כפי שפורסם כאן לראשונה המשטרה פסלה את מגרשה הביתי של מכבי פ"ת. בקבוצה קיים כעס רב בשל כך על המשטרה, והקבוצה הודיעה כי היא עותרת לבית המשפט לשינוי ההחלטה. ואולם, ברור גם לקברניטי המועדון כי סיכויי העתירה להתקבל נמוכים מאוד, והבוקר נמסר לפורטל פ"ת ע"י נציגי הקבוצה כי המשחק עתיד להתקיים באצטדיון בלוד (שכבר שוריין לצורך כך) ביום שישי הקרוב בשעה 16:00.

אגב, פרט פיקנטי נוסף הוא הסיבה לקיום המשחק ביום שישי, ולא בשבת: גמר ליגת האלופות באיטליה שיתקיים במוצ"ש. אבי לוזון צפוי לטוס למשחק במילאנו, אך ספק רב אם יוכל להספיק גם לצפות בדרבי בשישי.  

דרבי הנוער בעונה הקודמת - הפעם המשטרה לא מאשרת

עדיין לא נקבע המיקום הסופי של משחק הגומלין שיתקיים ביום שלישי הבא, אך מה שמסתמן כרגע הוא כי המגרש שיארח יהיה אצטדיון גרונדמן ברמת השרון.

מעיריית פ"ת – החברה לפיתוח, נמסר בתגובה: "אצטדיון המושבה אינו משמש כאצטדיון הביתי של אף אחת מקבוצות הנוער של פ"ת. הדשא באצטדיון המושבה קורקף בהתאם לתכנית וללו"ז טיפול לקראת פתיחת העונה הבאה והכנתו לאירוח 4 קבוצות (הפועל ומכבי פ"ת, הפועל ת"א ובני יהודה). לכן לא ניתן לשחק באצטדיון בשבועות הקרובים. לא נעשתה פניה אל החברה לפיתוח או האצטדיון טרם החל הליך הטיפול בדשא ולא הועלתה בקשה לקיים בו משחק נוער כזה או אחר".

לידיעות ספורט נוספות בפ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...