מכבי פ"ת החלה להתאמן

01/07/2014
נוער וספורט

לאחר שכבר רוב קבוצות ליגת העל החלו את האימונים בימים האחרונים, גם קבוצת הכדורגל של מכבי פ"ת החלה היום באופן מעשי להתכונן לפתיחת העונה, יומיים לאחר שעשתה זאת היריבה העירונית – הפועל.

אימון הפתיחה התקיים במתחם האימונים של המועדון בפ"ת, ובאופן לא מפתיע עיקר תשומת הלב הופנתה למאמן החדש, רן בן שמעון, שחוזר למועדון הבית שלו לאחר סיבוב של 20 שנה כשחקן וכמאמן בקבוצות אחרות. התקוה של קברניטי המועדון היא כמובן לא להיגרר למאבקי התחתית, כפי שקרה לא פעם בשנים האחרונות, שכן ברור לכולם כי ניסים לא קורים כל יום, והנס שהתרחש לפני כחודשיים, כשהקבוצה ניצלה בדקה התשעים של המחזור האחרון, היה חד פעמי.

היות שגם החתמתו של המאמן החדש נעשתה באיחור אופנתי, כל בניית הסגל עדיין נמצאת בשלב ראשוני, כאשר שחקן הרכש הבולט היחיד עד כה הוא דדי בן דיין המנוסה. כמו כן מועמדים להצטרף השוער איתמר ניצן, והצעיר הכשרוני בן בן יאיר, שאמור לחתום בקרוב. אין ספק כי הסגל הנוכחי עדיין לא מספיק חזק, ובהמשך יצורפו מספר שחקני רכש נוספים. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי מחלקת הנוער של המועדון מספקת לקבוצת הבוגרים שחקנים מוכשרים מידי שנה, להבדיל מרוב קבוצות ליגת העל, כך שעם חיזוק נכון ומתאים רן בן שמעון יוכל להוביל קבוצה מצליחה - אולי לא כפי שעשה עם קריית שמונה, אבל אוהדי מכבי פ"ת יסתפקו גם בקצת פחות.

זר לו היה נקלע לרחובות סביב מתחם האימונים, עשוי היה לחשוב כי מדובר באימון הפתיחה של ברצלונה, או לפחות של בית"ר ירושלים, אך מסתבר שפקקי התנועה באיזור נבעו מהעובדה שהאימון נקבע לשעה העומס, שבה חוזרים כולם ממקומות העבודה ו/או מחזירים את הילדים מהגן. בכל מקרה, לאימון היום הגיעו כמה עשרות בודדות של אוהדים, כולל צוותי התקשורת. מעניין יהיה לעקוב השנה אחר התנהגות אוהדי הקבוצה, שחלקם מביע בשנים האחרונות בגלוי את חוסר שביעות רצונו מהציביון המשפחתי שנוצר למועדון.

אגב, בהגרלה שנערכה אתמול נקבע כי הדרבי הפתח-תקוואי הגדול הראשון לעונת 2014-2015 יתקיים בתאריך 19.8.14 במסגרת משחקי גביע הטוטו. מכבי פ"ת תהיה המארחת במשחק זה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...