מי יהיה ראש מנהל החינוך החדש בעיריית פ"ת?

06/10/2015
חדשות

למרות שמועות ופרסומים שונים ההחלטה על איוש תפקיד ראש מנהל החינוך החדש בפ"ת רחוקה מלהתקבל. אז מי יחליף את איציק ישראל?

כזכור בערב שמחת תורה התפרסם באופן רשמי כי איציק ישראל, תושב שכונת אם המושבות ומספר 2 בסיעת אכפ"ת של ראש העיר איציק ברוורמן, החליט לפרוש מתפקידיו כסגן ראש העיר וראש מנהל החינוך, כמו גם מסיעת אכפ"ת.

מחכים למוצא פיהם - ברוורמן וישראל

ישראל עדיין לא התבטא באופן פומבי ולפרט לגבי המניעים והסיבות להחלטתו. כל שהסכים לומר בשלב זה הוא כי ההתפטרות באה בעקבות מחלוקת מקצועית בינו לבין ראש העיר. בינתיים לא פוסקות השמועות לגבי מועמדים להחליף אותו, כשבין היתר הועלה שמה של אורנה דוידאי, שהיא עכשיו מספר שתיים בסיעתו של ברוורמן לאחר פרישתו של איציק ישראל. דוידאי, האישה היחידה במועצת העיר, מכהנת כיום בראש אגף איכות הסביבה וממונה על קידום מעמד האישה. בנוסף דוידאי, בעלת משרד לעריכת דין, משמשת כיו"ר פורום נשות עסקים בעיר. כמו כן הועלו לאויר מספר שמות נוספים של חברי מועצת העיר מסיעות אחרות.

יחד עם זאת, לפורטל פ"ת נודע ממקורות בכירים כי לא נעשתה פניה רשמית לאף מועמד או מועמדת. יתר על כן – הדעה הרווחת בסביבתו של ראש העיר היא כי הוא לא ימהר לקבל החלטות ו/או לפנות למועמדים בשבועות הקרובים, ואולי אפילו יותר מכך. ברוורמן עדיין בוחן את כל האפשרויות ועל כן השמועות והספינים בנושא חסרי כל ביסוס עובדתי.

דוידאי - מועמדת?

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...