מי הפתיע את ברוורמן ואיך?

22/07/2016
תקוה'לה


יום הולדת לראש העיר, המסיבה של הספר מנווה עוז ותמונות מתאילנד. על כל זאת ועוד המון דברים בגיליון מס' 3 של תקוה'לה – מוסף הרכילות והסאטירה של פורטל פ"ת.

הערה חשובה: המדור כולל תכנים סאטיריים ויש לקבלם בהקשר זה


גל שני הספר הידוע משכונת נווה עוז (ספר ה'אח הגדול') חגג יחד עם אשתו ליז חטואל את הולדת ביתם הבכורה לני באירוע של כל המי ומי בהשתתפות הזמרת ג'ולייטה. נאחל מזל טוב לזוג המאושר ולקטנטונת !תקוה'לה ממשיכה לעקוב אחרי הנציגות הצעירות של העיר לאולימפיאדת ריו, והשבוע נמצא "פתרון" לשלום בית בין המאמנת למתעמלות שלנו. אלוהים יודע איך זה יעבוד, ומה הקשר של אלכס אברבוך לכל הסיפור? בכל מקרה, רק תביאו מדליה!


השבוע מלאו 80 שנה להולדתו של הגדול מכולם, נחום סטלמך ז"ל. חברינו ניסים קלדרון, מי אם לא הוא, דאג להזכיר לכולנו.הישיבה החודשית של מועצת העיר תתקיים ביום רביעי הקרוב, ולא קשה לנחש שכרגיל יהיה "שמח", ולא במובן החיובי של המילה... ברקע הכפשות והאשמות מכל עבר, וכמובן גם הפעם הוזמנה "תגבורת תושבים". תקוה'לה מקווה שאולי בכל זאת כולם ישמרו הפעם על הידיים וגם על הפה. ובכלל, הצגות זה דבר יפה, אבל תזכרו מדי פעם שאתם שליחי ציבור לטובת הציבור...כמעט ושכחנו...ראש העיר שלנו איציק ברוורמן חגג בתחילת השבוע יומולדת. המזכירות שלו סדרו לו הפתעה קטנה בצורת חמשיר מגניב, וגם יתר העובדים אלתרו חגיגה בלשכה. מזל טוב! (ותודה לפייסבוק).


המדריך המקסים אביאל אברמוביץ' לקח הפסקה של שבועיים ו"בגד" בנו בתאילנד (לפחות הוא שיתף אותנו בתמונות...). מסתבר שגם שם הוא מארגן טיולים. אל דאגה, כבר בשבוע הבא הוא חוזר אלינו, ביחד עם הטיולים בפתח תקווה.תגידו מזל טוב לסוכן הדוגמניות האולטימטיבי רוברט בן שושן, שחגג השבוע יומולדת, לא נגיד כמה. אל  ה'קמאו' שבמתחם התחנה הגיע חתן השמחה עם ה-כוכבת שלו, אשתו היפיפייה, שלי חזן.


רוברט ושלי (צילום: גיל כהן)

עוד זרמו לאירוע, בני משפחה, שותפים, חברים ואיך בלי כוכבות הסוכנות, בהן סופיה מצ'טנר לצד רותם גור – יד ימינו של רוברט ומי שבזכות התעוזה והתושייה שלה הפכה סופיה לכוכבת 'דיור' העולמית.

 נבחרת הכוכבות של רוברטו (צילום: גיל כהן)


מסתבר שאיש האשכולות שמעון רייר הוא גם שוטר. כל הכבוד על רוח ההתנדבות, והחידה הפעם היא: מה תהיה ההפתעה הבאה שלו?


נתראה בשבוע הבא...ועד אז – תהיו אנשים טובים!

חומרים למדור ניתן לשלוח במייל: info@ptneto.co.il

לגיליונות הקודמים של תקוה'לה - לחצו כאן

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...