מיקי, ליאור נרקיס, רוני דלומי ומוש בן ארי במופע יום העצמאות בפ"ת

03/04/2016
חדשות


חגיגת יום העצמאות המרכזית בפתח תקווה, לציון 68 שנים למדינה ישראל, תתקיים בפארק הגדול בתאריך 11.5.16 בשעה 20:00. קבלו את רשימת האמנים המלאה.

את האירוע המרכזי בפ"ת ליום העצמאות תשע"ו ינחה דידי הררי, ובמהלך הערב יופיעו אמנים מובילים. מיקי כוכבת הילדים תופיע בתחילת הערב בפני הקהל הצעיר, אשר לרשותו יוקם בשטח הפארק גם מתחם מתנפחים והפעלות (ללא תשלום).

שני מופעי זיקוקין מרהיבים יתקיימו במהלך הערב. האחד בשעה 21:05 והשני בשעה 22:10 (לא סופי). השנה לראשונה יתורגם האירוע מעל הבמה לשפת הסימנים.

יום העצמאות בפ"ת בשנה שעברה

רוני דלומי כוכבת בני הנוער תופיע לאחר מופע הזיקוקין הראשון, והזמר ליאור נרקיס יחל את הופעתו לאחר מופע הזיקוקין השני. לקראת חצות ינעל את הערב הזמר מוש בן ארי. עוד יופיעו במהלך הערב הזמרים חן אהרוני וגיא יהוד.

מסיבת ריקודים תתקיים לאחר הופעתו של מוש בן ארי. סך עלות האמנים הינה 190,000 ש"ח.

ראש העיר איציק ברוורמן: "השנה אנו מציינים 68 שנים למדינת ישראל ולרגל האירוע הפיק אגף אירועים ערב מהנה וחגיגי עם מיטב האמנים. אני מזמין את הציבור כולו לקחת חלק באירועים, לבוא וליהנות".

חבר המועצה רון כץ, ראש אגף אירועים: "גם השנה אגף אירועים מתכנן לתושבי העיר יום עצמאות שמח, שיכלול הופעות מרכזיות של אמנים רבים המתאימים לכל קשת הגילאים. אני גאה ושמח להזמין את כל התושבים לבלות וליהנות מהתכנית שהכנו עבורם, לאחר מחשבה רבה ותכנון קפדני".

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...