מילת הקסם: אפליקציה

17/07/2020
איכות חיים


בעידן הסמארטפונים קשה לנו לדמיין עולם ללא החברים הטכנולוגים שלנו, הלוא הם הטלפונים החכמים. הם מקלים על חיינו בצורה משמעותית וגורמים לנו לתהות איך אי פעם הצלחנו להסתדר בלעדיהם? ובכדי להקל עליכם עוד יותר, ריכזנו עבורכם בכתבה זו פירוט על סוגי האפליקציות השונים שיוכלו לשמש אתכם בחיי היומיום.

אפליקציות תשלום – כספומט נייד

אפליקציית תשלום תהפוך את הסמארטפון שלכם לכספומט נייד. באמצעות אפליקציות מסוג זה, ניתן להעביר סכומי כסף שנקבעים מראש על ידכם לאנשים פרטיים או לבתי עסק, וכמובן לקבל כסף באותה הדרך. השימוש באפליקציה נעשה באמצעות הזנה חד פעמית של פרטי חשבון הבנק שלכם באופן מאובטח ובהסתמך על העובדה שיש ברשותכם את מספר הנייד של האדם אליו תרצו להעביר את הכסף. בתי עסק רבים עברו להשתמש באפליקציות תשלום שכן הן נוחות לשימוש וחוסכות מהמשתמשים בהן את הצורך להיות מצוידים במזומנים. ניתן להעביר כספים גם בין אנשים פרטיים בתנאי ששני הצדדים התקינו את האפליקציה. כך תוכלו להתקזז עם חבריכם בדרך ידידותית, ולמנוע מצבים של אי נעימות בהם חובות חבריים נשכחים.

אפליקציות תקשורת – הודעות, שיחות, וידאו ועוד

אפליקציות מסוג זה מציגות את המטרה המסורתית הקלאסית של הטלפון הנייד – תקשורת. אפליקציות אלו כוללות תקשורת באמצעות הודעות ושיחות באמצעות וידאו, זום ועוד. גם תקשורת באמצעות הרשתות החברתיות נכללת בקטגוריה זו.

אפליקציות משחקים למילוי שעות הפנאי

הפריחה הגדולה היא של אפליקציות מסוג הפנאי שנועדו לבדר את המשתמשים בהן באמצעות משחקים. זהו סוג האפליקציות הכי חזק בשוק כרגע, שכן הן מתאימות כמעט לכל אחד. למרות שמקובל לחשוב שרוב אפליקציות המשחקים מיועדות לכאורה לילדים, אל תתבלבלו -  משחקים הם כבר מזמן לא רק "משחק ילדים", ורבות הן האפליקציות המותאמות אישית למבוגרים. חלקן חינמיות וחלקן בתשלום, חלקן מצריכות חשיבה ואת חלקן משחקים סתם כדי לשרוף זמן. מה שבטוח הוא, שהן רבות ומגוונות ולכן מובטח לכם שתמצאו לפחות אפליקציה אחת מסוג זה שתקלע לטעמכם.

אפליקציות חדשות לעדכון שוטף

אפליקציות מסוג זה מעדכנות את הקוראים לגבי החדש בארץ ובעולם. הן קיימות בכל השפות והן משמשות מעין עיתון מקוון שמתעדכן בזמן אמת, ובכך שומר על קוראיו מעודכנים. יש גם אפליקציות חדשות מתחום הספורט שמעדכנות את קוראיהן ספציפית על אירועי הספורט.

אפליקציות מזג אוויר – בכל רגע ולכל מקום

אפליקציות מסוג זה נותנות מידע על תנאי מזג האוויר, הטמפרטורה, אחוזי הלחות, גובה הגלים בים ואפילו מהירות הרוח - בכל עיר בעולם. ניתן להזין את עירכם כברירת המחדל אך ניתן גם לבדוק מקומות נוספים ברחבי הגלובוס. אפליקציות מסוג זה נהדרות עבור מי שמתכנן טיול במקום חדש ורוצה לבדוק קודם לכן את תנאי מזג האוויר.

ונקנח באפליקציות מדיה

בתוך קטגוריית המדיה נכללים נגני המוזיקה, המצלמה וגלריית התמונות שלכם. לרוב אפליקציות אלה מאפשרות גישה למוזיקה או לצילום. אפליקציות אחרות מסוג המדיה מיועדות לעריכת תמונות, סרטונים ושירים באמצעות הוספת אפקטים וכלי עריכה נוספים.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...