מחכים למשיח

21/11/2016
חדשות


עד מתי? אפילו עירוני נשר (לשעבר הפועל תל חנן) גדולה על הפועל פ"ת של היום, שנחלה הערב הפסד חוץ ראשון שהחזיר אותה למאבקים נגד הירידה לליגה א'.

הפועל פ"ת יצאה הערב לנשר, למשחק חוץ מול הקבוצה המקומית, שהוקמה לפני מספר שנים על חורבותיה של הפועל תל חנן, וכל זאת במסגרת המחזור ה-11 בליגה הלאומית. ניצחון היום היה מקנה למלאבסים קצת אויר לנשימה ואפילו את המקום השמיני.

אוי לבושה

החלק הראשון של המשחק היה שייך דווקא לאורחים, שאף הגיעו להזדמנות וחצי, שלא לדבר על טעות שיפוט חמורה של השופט זיו אדלר שמנעה ממנה הזדמנות טובה לכיבוש, כשלא שרק לזכותה בעיטה בלתי ישירה בתוך הרחבה. במחצית הראשונה התקשתה נשר לייצר התקפות, אך גם הצליחה לשמור על שער נקי.

המחצית השנייה הייתה קטסטרופלית מבחינת האורחים, שלא הצליחו לייצר בה אפילו התקפה ראויה אחת. בדקה ה-53 כבשה נשר את השער היחיד במשחק, וגם הוא מכלום: 3 שחקני הגנה של פ"ת לא הצליחו להתמודד עם כדור ארוך, שהגיע בסופו של דבר לפנדזה שהקשית מעל איבגי פנימה. ובכל זאת בדקה ה-95 פ"ת כמעט הצליחה להשוות כשכדור חוץ ארוך הגיע לדניאל גרץ, אך הוא בעט לרשת החיצונית משלושה מטרים. 1-0 בסיום לנשר, שהציגה את משחקה הגרוע ביותר העונה. השאלה היא מה זה אומר על הפועל פ"ת?

ההפסד מוריד את הפועל פ"ת למקום ה-13 כששוב חרב הירידה לליגה א' מונחת על צווארה. ביום שני הבא תשחק הפועל פ"ת מול מכבי הרצליה.

(התמונה באדיבות ניסים קלדרון)

לחדשות נוספות על הפועל פ"ת

שתף ב-

תגובות

הלכו לעשות חמוצים כבר חוזרים
...
יוסי - 21/11/2016
שתף ב שתף ב
מחכים למשיח. אל תחכו.
אל תחכו. לא יאומן גם לנשר מפסידים. בושה וחרפה. לאן היגענו בתקופת גלנט...איפה שלטונות החוק שלא חוקרים מה שקורה בהפועל פ"ת? גלנט עדיף שתיתפטר. לאן הובלת את המועדון..ואתה נימני לא אשם. מישהו שרוצה בכישלון המועדון הכתיב לך....וכולם יודעים מי זה האיש המיליונר שרוצה כנקמה בכישלון הפועל פ"ת...אך לא יעזור לך אתה תישפט במסגרת החוק בעתיד הקרוב..על כול מה שעשית להפועל פ"ת.
יחיאל תרם 50 שנה של דמעות כחולות! - 21/11/2016
שתף ב שתף ב
2 עצורים במשטרת חיפה. אוהדים מסורים שאוכלים את הלב . לאן תגיע גלנט!
עד כאן.נימני הביתה. גלנט הביתה וכול הצוות הליצני הביתה..ביישתם את המועדון. זילזתם באוהדים. מכרתם את הקבוצה והמישחקים...עד פה...אין יותר אימונים כולם הביתה....הזיוף התגלה וההמשך בחקירת המישטרה..וגם לך בעל הממון לא תנוקה מעונש על ידי רשויות החוק. במוקדם או במאוחר. יש חקירות סמויות לגבך. אל תופתע. הכסף לא יעזור לך.....
יחיאל תרם 50 שנה דמעות כחולות - 21/11/2016
שתף ב שתף ב
גלנט. תעצור....
גלנט תעצור אתה והמסייעים בידך.
יחיאל. דמעות כחולות - 21/11/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...