מחזיק תיק הספורט בעיריית פ"ת החליט להתפטר

17/08/2017
חדשות


חבר מועצת העיר אורן חפץ הודיע כי החליט להתפטר שנה לפני תום הקדנציה. רועי פן אמור להחליפו במועצה. עדיין לא ידוע מי יקבל את תיק הספורט.

חבר מועצת העיר אורן חפץ כבר הודיע בעבר לא פעם כי הגיע לקדנציה אחת בלבד. ואולם השבוע החליט חפץ באופן סופי, כי לאור כך שאין בכוונתו להתמודד בבחירות הקרובות, יחדל מלשמש כחבר מועצה כבר עכשיו, ואת התפטרותו הרשמית יגיש בישיבת המועצה הקרובה.

חפץ (מימין) - לא ממשיך

כזכור, חפץ, תושב שכונת אם המושבות, כבר התפטר בעבר (2015) מתפקידו כמחזיק תיק הספורט בשל אילוצים הקשורים למקום עבודתו דאז, אך המשיך לכהן כחבר מועצה, ומאוחר יותר אף חזר לתיק הספורט.

לפני כשנה, בראיון לפ"ת נטו קבל חפץ על השיח האלים בפתח תקווה, מה שהיה גורם מרכזי בהחלטתו לא להמשיך יותר בפוליטיקה המקומית.

מי שאמור להחליף את חפץ כחבר מועצה הוא הבא אחריו ברשימה סיעת "עיר צעירה" למועצת העיר, רועי פן - תושב שכונת נווה גן, הנחשב למקורב לראש העיר איציק ברוורמן. פן ידוע גם באהדתו הרבה לקבוצת הכדורגל מכבי פ"ת. עדיין לא ידוע מי יחליף את חפץ כמחזיק תיק הספורט.

כידוע, בהפועל פ"ת לא אוהבים בלשון המעטה את היחס אליהם בעירייה עד כה, ושם יחכו לראות מה יהיו ההשלכות של התפטרות חפץ, אם בכלל.

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...