מזל טוב - הוכפלה הנציגות הנשית במועצת העיר פ"ת

02/06/2016
חדשות


בישיבת המועצה שמתקיימת הערב אושרה כניסתה של יואלה רבינוביץ' במקומו של אבי בלושטיין שהתפטר. אורנה דוידאי כבר לא לבד, ורמי גרינברג מציע למנותה לסגנית ראש העיר.

פ"ת היא העיר עם הנציגות הנשית הנמוכה ביותר במועצת העיר מכל הערים בארץ. יחד עם זאת, מהיום נעשה צעד קטן-גדול לשיפור המצב: בעקבות התפטרותו של אבי בלושטיין בתחילת השבוע, אושרה הערב בישיבה חגיגית של מועצת העיר כניסתה של חברת סיעת הבית היהודי, יואלה רבינוביץ', במקומו של בלושטיין בהתאם להסכם הרוטציה בסיעה. כזכור, בתחילת השבוע הייתה "החלפה" נוספת כשמשה פלדמר נכנס למועצה במקומו של אודי ויזנר.  

יואלה רבינוביץ' (פייסבוק)

אורנה דוידאי, שעד היום הייתה חברת המועצה היחידה, אמרה בישיבה: "נשים הן משכילות וראויות לא פחות מגברים. כל עוד המצב במועצה הוא כמו היום צריך לעשות העדפה מתקנת ולהעמיד נשים במקומות ריאליים בכל הרשימות". דוידאי הוסיפה בבדיחות: "אני כבר לא לבד, אבל עדיין הבלונדינית היחידה במועצה...".

חבר האופוזיציה רמי גרינברג התבטא גם הוא בנושא: "אני קורא לברוורמן למנות את אורנה דוידאי לסגנית ראש עיר, במיוחד כשיש תקן פנוי לכך. גם בסיעה שלי אם תהיה אישה ראויה אשים אותה במקום השני". מנכ"ל העירייה, יעקב ממן, ציין כי נשים נמצאות בתפקידי מפתח בכירים בעיריית פתח תקווה יותר מכל עיר אחרת בארץ.

אורנה דוידאי - עדיין הבלונדינית היחידה

יואלה רבינוביץ', תושבת שכונת כפר גנים, אמרה בנאום הפתיחה שלה: "קידום נשים הוא אינטרס של החברה כולה. אני מקווה להיות שליחה נאמנה את נשות אמונה, הבית היהודי ותושבי פ"ת כולם".

פורטל פ"ת מאחל ליואלה הצלחה רבה בתפקידה החדש!

לחדשות נוספות בפ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...