מועצת התלמידים הארצית מאיימת בשביתה

10/01/2015
חינוך

תחת הסיסמא "אם לא נטייל, נשבות" - גל יוסף, תושבת שכונת אם המושבות בפ"ת, יו"ר מועצת התלמידים הארצית, מאיימת להשבית את הלימודים במדינה ביום רביעי הקרוב, אם לא יימצא עד אז פתרון לעיצומי אירגון המורים בנושא טיולי בתי הספר.

"אנו, מועצת התלמידים והנוער הארצית, הגוף המייצג, הרשמי והנבחר של בני הנוער במדינת ישראל מבקשים בשם כל התלמידים בארץ את התערבותו הדחופה של ראש הממשלה, מר בנימין נתניהו, בסוגיית עיצומי ארגון המורים הארצי. כמו כן, אנו קוראים לנציגים הרלוונטיים במשרד החינוך ולנציגי ארגון המורים הארצי להתקדם ולהגיע לפתרון בהקדם האפשרי", אומרת יוסף.

לפני כחודשיים יצא ארגון המורים הארצי בראשותו של מר רן ארז בעיצומים בעניין האחריות הפלילית של מורים בעקבות פגיעה של תלמיד במהלך טיול בית ספרי. משמעותם - מורים לא יוציאו תלמידים לטיולים לאחר חופשת חנוכה.

רוצים לטייל

"העיצומים האלו פוגעים רק בנו, התלמידים. מצב זה, בו ארגון המורים משתמש בנו על מנת להשיג את מבוקשו הינו מצב לא הגיוני החוזר על עצמו (בדיוק לפני שנה נתקלנו בסיטואציה דומה). אנחנו, נציגי הנוער, מרגישים מתוסכלים, חסר פה "מבוגר אחראי" שיידע להציע פתרון ולפתור את הבעיה", מוסיפה יו"ר מועצת התלמידים, בהודעה רשמית שפורסמה בדף הפייסבוק של המועצה.

בנוסף לאיום השביתה, שעלולה להתקיים ביום רביעי הקרוב (14.1.15), שבו לא יגיעו התלמידים ללימודים, מבקשת המועצה מכל הציבור לחתום על העצומה, שדורשת את פתרון הסיכסוך. כמו כן מאיימת המועצה להחריף את צעדיה בהמשך.

יוסף מסכמת: "המטרה שלנו הינה למצוא פתרון כמה שיותר מהר, כדי לצמצם את הפגיעה בנו, התלמידים. שביתה היא אמצעי אחרון שאנחנו לא רוצים להשתמש בו. המועצה תעשה הכל על מנת לגשר על הפערים בין משרד החינוך לארגון המורים הארצי על מנת להשיג פתרון לסוגיה שעל הפרק".

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...