מועדון הקורא מתחיל עונה חדשה

21/11/2016
חדשות

מועדון הקורא בפתח תקווה מתחיל עונה חדשה רעננה ומסקרנת, המשקפת את עושר העשייה ביצירה הספרותית העכשווית.                      

בסדרה המופקת ע"י אגף הספריות של מינהל התרבות, יתקיימו מפגשים השואפים להפגיש קוראים עם כותבים יצירתיים ואנשי הרוח המשקפים את הווייתה של היצירה הישראלית על סמליה השונים, בין הסופרים שיתארחו השנה במועדון: אורלי קראוס ויינר, ינץ לוי, אמונה אלון, אבירמה גולן ועוד.

מישל קישקה (צילום: ג'ואל סגיי)

מפגש הפתיחה החגיגי יתקיים ביום ראשון ה-27.11 עם מישל קישקה, בשיח מרתק על ספרו "הדור השני דברים שלא סיפרתי לאבא". לאחר זמן רב בו נותרה במגרה מחברת מלאה בזיכרונות המתארת את חוויותיו כדור שני לשואה, מישל קישקה אזר אומץ להוציאה לאור. במפגש הוא יספר על זיכרונותיו שחוברו לרומן, כמו-כן יספר על בית הוריו בבלגיה ועל משפחתו שהקים בישראל, המתנהלת בצל זיכרונותיו של אביו מימי מלחמת העולם השנייה.

סגן רה"ע איתי שונשיין - ראש מינהל התרבות: "גם בשנת הפעילות הנוכחית שמנו דגש על המגוון והאיכות של היוצרים שיתארחו במועדון הוקרא, ואני שמח שהצלחנו לבנות תכנית אטרקטיבית. אני בהחלט ממליץ לכל קהל שוחרי התרבות בעיר, לנצל את ההזדמנות הייחודית לקחת חלק במפגשים בלתי אמצעיים עם יוצרים וסופרים מהשורה הראשונה של התרבות הישראלית, שמעוררים דיונים מגוונים ועשירים בנושאים ערכיים, אמנותיים וחברתיים. בתמיכת ראש העיר ברוורמן אנו נמשיך לעודד ולקיים פעילות מגוונת ואיכותית לכלל ציבור תושבי העיר".

האירוע יתקיים בתאריך 27.11 בשעה 20:00 בקריית המוזיאונים - יד לבנים, לפרטים נוספים:  sifria@ptikva.org.il, בטל' 03-9113799 (שרונה). עלות כרטיסים למפגש בודד 40 ₪, מחיר עלות עבור שבעת מפגשי הסדרה 200 ₪. במחיר 40 ₪ ניתן לרכוש מראש בסניפי הספריות ובמעמד האירוע.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...