מומחה פינוי דירה

13/11/2016
איכות חיים


כל מה שרציתם בחברה לפינוי דירה

אתם מבקשים להחזיר את חדר האורחים להיות פנוי ומזמין, אתם מבקשים לעשות סדר במחסן ולפנות ממנו ציוד שאינו רצוי, עברתם לבית חדש ואתם מבקשים להיפטר מהציוד של הדיירים הקודמים, ירשתם דירה ואתם מבקשים לפנות אותה מכל תכולתה? ובכן כל שעליכם לעשות זה ליהנות משירותי פינוי דירה וניקיון מבית "מומחה פינוי דירה"!

פינוי דירות מוזנחות

חברת "מומחה פינוי דירה" בקיאה בכול הנוגע לפינוי של כל סוג תכולה ואף מכל מקום. לרשות החברה ציוד ייעודי עבור שינוע, הרמה, אריזה, מיגון וכדומה, והיא מעניקה עזרה חשובה במיון החפצים, כאשר אם ניתן, חלק היא מייעדת עבור תרומה לקהילה. עוד נציין שכיוון שהחברה בעלת ניסיון רב במלאכת פינוי אגרנות כפייתית - היא ראתה לא מעט דירות מוזנחות, כך שאין צורך לחוש בושה להזמין את צוות החברה אליכם הביתה.

פינוי מחסנים

יש מחסנים של חברות ויש מחסנים של אנשים פרטיים, בכול אופן כאשר מבקשים לפנות מחסן יש צורך להתמודד עם כמויות של ציוד מגוון. על כן כל עוד פונים אל חברת "מומחה פינוי דירה", ניתן לדעת שהיא כבר תעשה את שיעורי הבית שלה ותגיע מוכנה, כך שכל חבר צוות יידע בדיוק מה עליו לעשות בכול רגע נתון. על כן אם גם אתם כבר שנים חושבים על פינוי מקלטים ומחסנים - טוב לדעת שאתם בידיים טובות.

חיטוי דירות

חברת "מומחה פינוי דירה" מחזיקה בניסיון עשיר בכול הנוגע למלאכת פינוי דירות מוזנחות, ועל כן למדה להציע ללקוחותיה שירותי חיטוי וניקיון משלימים. באופן שכזה לאחר שהצוות מסיים את מלאכת המיון, השינוע והפינוי, הוא מתחלף עם צוות שמתמחה בכול הנוגע לחיטוי מקצועי וניקיון יסודי. מכאן שאתם מוזמנים לצאת לשתות כוס קפה אצל חברים ולחזור לגלות דירה חדשה- "אותה גברת רק בשינוי אדרת".

פינוי מקלטים

חשוב ביותר לוודא שהמקלט שלכם מפונה ומסודר, וזאת על כל צרה שלא תתעורר. כמו כן אין זה שווה לפנות מקלט אך להשאירו מזוהם, ועל כן במקום לפנות אל שתי חברות שונות, חברת "מומחה פינוי דירה" מציעה שירותי פינוי צואת יונים, חיטוי וניקיון- כך שניתן לטפל בשתי משימות במקום אחד ואף לזכות לתוצאה מדהימה לצד מחיר מתחשב.

פינוי דירה וניקיון

כאמור חברת "מומחה פינוי דירה" יודעת להציע שירותי פינוי, חיטוי וניקיון, כאשר היא עושה זאת בזכות מגוון צוותים ייעודים שעובדים באופן מסונכרן ומקצועי. על כן גם כאשר מבקשים להיעזר בשירותי החברה עבור פינוי ירושות ועזבונות, מרגיע לדעת שאתם יכולים לקבל עזרה משמעותית ועל הצד הטוב ביותר אצל חברה אחת, ועל כך יעידו לא מעט לקוחות מרוגשים שהעריכו את היחס האישי של שי גולד- מנהל החברה.

פינוי צואת יונים

חברת "מומחה פינוי דירה" אינה נרתעת משום משימת ניקיון, גם כאשר מדובר בפינוי צואה, חיטוי דירות מוזנחות וכדומה. כיצד אתם שואלים? פשוט מאוד כיוון שהצוות מגיע מראש ערוך עם לבוש מתאים ואמצעי הגנה, ובנוסף מכיר שיטות יעילות עבור טיפול מהיר ואפקטיבי.

פינוי ירושות ועזבונות

אחת מפעולות הדגל של חברת "מומחה פינוי דירה" נוגעת לפינוי דירות ירושה. מדובר במשימה שמצריכה שילוב עדין בין מקצועיות, אמינות, אדיבות, סבלנות, שקיפות והמון אנושיות. כיון שצוות החברה נבחר בקפידה (בין ביתר גם לפי רמת האנושיות), הרי שלקוחות החברה יוצאים פעם אחר פעם מרוגשים ומאוד מעריכים.

פינוי אגרנות כפייתית

ממש כפי שמטלת פינוי מחסנים עשויה להכיל ערבוביה של פסולת וציוד, כך גם פינוי דירות של אגרנים, ועל כן טוב להיעזר בצוות מקצועי, מנוסה ואדיב. גם אתם מבקשים ליהנות מכל זאת? הרימו עוד היום טלפון למספר 050-7363632 ותצאו מרוצים!

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...