מוזיאון להפועל פ"ת - האם החלום יהפוך למציאות?

02/11/2015
חדשות

יוזמה חדשה של ניסים קלדרון, היסטוריון הפועל פ"ת, להקים בית שיהיה המוזיאון של הפועל פ"ת, יצאה לדרך.

אגודת הפועל פ"ת קיימת כבר כ-80 שנים. למעלה מ-60 שנה אוסף היסטוריון הפועל פ"ת ניסים קלדרון בביתו כל מה שקשור למועדון: צילומים, קטעי עיתונות, דגלים, מזכרות, גביעים ומה לא? הבית, שהפך למעשה למוזיאון, כבר צר מלהכיל את כל הפריטים, ולאחרונה החליט קלדרון שהגיע הזמן לבנות בית אמיתי שיאכלס את כל הפריטים.

היסטוריה עשירה

כידוע, יוזמה נוספת של קלדרון, לקרוא לאיצטדיון הכדורגל בפ"ת על שם אליל נעוריו נחום סטלמך עדיין לא צלחה, בשל התנגדות העירייה, ובינתיים החליט ההיסטוריון, שלאחרונה זכה בתואר יקיר העיר פ"ת, לפנות למספר אנשי עסקים על מנת שיתמכו בפרויקט: "הגיע הזמן לאחר שמונים שנות קיום האגודה שכל האוסף שלי ישכון במקום קבוע ובטוח", מספר קלדרון לפורטל פ"ת ומוסיף: "הפועל פ"ת זו אגודה מפוארת שכוללת ענפים רבים עם היסטוריה עשירה – כדורגל, כדורסל, כדוריד, אתלטיקה קלה ועוד. מגיע לאגודה שכזו מוזיאון ראוי למען הדור הצעיר והדורות הבאים".

הבית כבר צר מלהכיל הכל

אין ספק שמדובר בפרויקט שאפתני שעשוי לקרום עור וגידים רק בתמיכת יזמים ואנשי עסקים אוהדי הקבוצה שיתרמו סכומים לא מבוטלים. לצורך כך כבר החל קלדרון להיפגש בימים אלו עם גורמים רלוונטיים. חלומות נועדו להתגשם ופורטל פ"ת ילווה את היוזמה ויעדכן בהתאם בתקוה שתצא לפועל.

האם החלום יתגשם?

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...