מה צריך לדעת כשרוצים לרכוש שיש למטבח?

29/01/2020
צרכנות


המטבח שלכם זקוק לשיפוץ? אתם עוברים דירה או שאולי בדיוק סיימתם לבנות את בית החלומות שלכם? כך או כך, ברור מדוע אתם רוצים שהמטבח יהיה נעים לבישול ולאפייה. זה אומר שכדאי לדאוג לא רק לכך שיהיה לכם אי במטבח, מקרר גדול או ארונות נוחים, שכן אסור לשכוח גם את הדבר המרכזי: השיש שתתקינו במטבח. בפועל שיש למטבח הוא משטח העבודה העיקרי שלכם ולכן יש לו חשיבות אדירה. לכן כדאי לקחת בחשבון את העובדה שהיום אפשר לבחור בין סוגים שונים של שיש שמיועד למטבח, כמו שיש גרניט או שיש מסוגים אחרים. לא מומלץ לדחות את קבלת ההחלטה הזאת לרגע האחרון, כי אם הכול כבר מוכן וחסר לכם השיש, למה שתבחרו אותו בלחץ? השיש הוא לא רק משטח העבודה אלא הוא גם עניין שישפיעו בצורה משמעותית ביותר על עיצוב המטבח כולו ולכן יש לתת את הדעת על הנושא.

איך בוחרים שיש למטבח?

אתם יכולים לראות היום סוגים שונים של שיש למטבח אך לא בטוח שאם תעברו על קטלוג שמלא באפשרויות זה באמת מה שיעזור לכם לבחור את השיש הנכון לכם. לכן, כשאתם מחפשים שיש שמיועד למטבח, אנחנו מציעים לכם לחשוב תחילה על פרטים שונים ומשמעותיים כמו:

* כמה תהיו מוכנים להשקיע בשיש החדש?

* האם אתם מעדיפים שהוא יהיה בצבע מסוים או שהצבע פחות משנה לכם?

* האם האיכות שלו חשובה מבחינתכם?

* האם תרצו לקבל עליו אחריות?

יש לקחת בחשבון את העובדה שכאשר בוחרים שיש למטבח למעשה בוחרים שיש שיהיה חשוף למגע של חומרים שונים, מזון מגוון וגם רטיבות. לכן שיש גרניט זו יכולה להיות אפשרות טובה שכן מדובר על חומר שיכול להחזיק מעמד לאורך שנים רבות.

כמה זה יעלה לכם בסופו של דבר?

יכול להיות שגם אתם, כמו אחרים, רוצים אומנם להשקיע בשיש החדש שלכם למטבח אך אולי תעדיפו שזה לא יעלה לכם הון עתק. לכן כדאי שתדעו: היום אפשר לקנות שיש מאוד איכותי למטבח ולא לשלם עליו סכומים מופקעים. העניין הוא שיש תחרות גדולה בתחום הזה, וזה אומר שלא משנה באיזה סוג של שיש תבחרו, כי בכל מקרה תוכלו למצוא את אותו שיש בכמה מקומות שונים. כשיש תחרות לרוב מי שיוצא נשכר הוא בעיקר הלקוח, וזה אומר שכדאי להשוות מחירים. מה שכן חשוב לזכור, זה שלא תמיד המחיר שאומרים לכם הוא באמת המחיר הסופי. יש כאן גם עניין של חיתוך, הובלה והתקנה של השיש בבית הלקוח. לכן חשוב כל כך לבדוק שאתם מבינים מה בדיוק כוללת הצעת המחיר שכן רק כך תימנעו מהפתעה פחות נעימה במובן הזה. אין ספק שמטבח שמתקינים בו שיש חדש ואיכותי הוא מטבח שנעים לבשל בו, אז למה אתם מחכים?

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...