מה צריך לדעת כשמחפשים עו"ד נדלן?

19/11/2020
נדל"ן ותחבורה


במקודם או במאוחר בחיינו כולנו מתחילים להתעניין בתחום הנדל"ן, כי מי לא היה רוצה שיהיה לו נכס? זה נכון, בישראל מחירי הנדל"ן מאוד גבוהים, אך מצד שני, נדל"ן נותן לנו יציבות כלכלית שלא נוכל למצוא בשום מקום אחר. לכן, בין אם אתם נמצאים היום בשלב שבו אתם רוצים לקנות דירה ובין אם אתם רוצים לקבל כל שירות אחר מעורך דין לענייני נדלן, כדאי שתבדקו במי אתם בוחרים. עו"ד נדלן הוא אומנם לא מתווך והוא לא חייב להכיר את כל הדירות שעומדות למכירה באזור שבו אתם רוצים לקנות דירה, אך הוא כן צריך להכיר את התחום לעומק. הוא צריך לתת לכם שירות נרחב בכל מה שנוגע לרכישת הנכס, בין אם זה כולל את הכנת החוזה, את הבדיקה שצריך לבצע לגבי הנכס בטאבו או כל דבר אחר. לכן אנחנו ממליצים לכם לקחת את הזמן ולראות באיזה עורך דין לענייני נדלן אתם בוחרים, כי אין מקום להתפשרות בנושא הזה.

כך תבחרו עו"ד נדלן

בין אם אתם מחפשים עו"ד נדלן בצפון, במרכז או בדרום הארץ, כדאי שתכינו את עצמכם לבחירה שאינה מאוד פשוטה. העניין הוא שיש הרבה מאוד עורכי דין שבחרו לעשות התמחות בתחום הזה, מה שמסביר מדוע יש אפשרויות רבות שעומדות בפניכם ומדוע כדאי לבדוק אותן לעומק. אנחנו ממליצים לכם לבחור עורך דין לענייני נדלן שמגיע עם:

* הרבה שנים של ניסיון

* הרבה לקוחות שממליצים עליו ועל שירותיו בחום

* זמינות מלאה ללקוח

* ליווי מקצועי רציני

בנוסף, מאוד מומלץ לא להסתפק רק בשיחת טלפון עם עוה"ד הפוטנציאלי. כלומר, כדאי מאוד להגיע למשרד שלו, לשבת מולו ולראות במי מדובר. זה ממש לא משנה אם אתם רוצים לבצע העברה ללא תמורה או שאתם רוצים לקנות דירה. מה שבטוח זה שאיש המקצוע שילווה אתכם בכל התהליך הזה חייב להיות אדם שיוצר אצלכם תחושה של אמון. לכן רצוי לא רק להסתמך על חוות דעת או המלצות, אלא להיפגש עם עוה"ד ולראות איך אתם מרגישים כשאתם יושבים מולו. האם נדמה לכם שאתם במקום הנכון ושיש לכם על מי לסמוך?

כמה תשלמו לעוה"ד?

אי אפשר לחשוב בימינו לפנות לאיש מקצוע כמו עו"ד נדלן ולא להזכיר את העלויות. יש עורכי דין שמגיעים עם ניסיון רב שנים ומוניטין בכל הארץ, מה שמוביל לכך שהם מרשים לעצמם לגבות מחירים מאוד גבוהים. מצד שני, האם אתם חייבים לבחור את עוה"ד שתשלמו לו הכי הרבה? והאם, במידה ותשלמו יותר, זה אומר שהשירות שתקבלו יהיה יותר מהיר או טוב? לא תמיד זה כך ולכן, אם אתם יכולים לקבל מספר הצעות מחיר מכמה עורכי דין שונים, זה כדאי. כך תוכלו לבחור את מה שנכון לכם וזו תהיה הדרך הנכונה לחסוך בעלויות מול עוה"ד הנבחר.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...