מה חשוב לדעת בבחירת מדבקות לרכב

28/07/2021
צרכנות


בשנים האחרונות, הדפסת מדבקות לרכב הפכה פופולארית ביותר בקרב אנשי העסקים והארגונים הגדולים, שהבינו שמדובר בכלי שיווקי שלא ניתן לזלזל בו. אם תחתיך מנוהל עסק וברצונך לשווק מוצרים ו\או שירותים שונים, הגיע הזמן למצוא חנות מדבקות לרכב ולהצטרף למהפכה. סיסמאות, סלוגנים, לוגואים ואמצעי תקשורת; את כל אלו ניתן לדחוס למדבקה אחת המעוצבת נכון ויכולה לעשות את כל ההבדל.

העניין הוא, שהעיצוב הוא ממש לא הכל. מלבד עיצוב נכון יש לשאוף למדבקה שתהיה עמידה בפני מזג האוויר ובלאי, שתשרת את העסק לאורך זמן רב. כשרבים נוטים לחסוך בנושא זה ולהשקיע בעיקר בגרפיקה, יגלו לצערם שבתוך זמן קצר מידי המדבקה שעבדו על העיצוב שלה כל כך הרבה, כבר לא משרתת אותם. אז מה צריך לדעת על מדבקות לרכב לפני שרוכשים אותן?

אילו שירותים תוכל חנות מדבקות לרכב להעניק לכם

חנות מדבקות לרכב שמאמינה באיכות עבודתה, תדאג להעביר ללקוח את כל המידע הנדרש לפני שתיגש לעבודת ההדפסה:

* סוגי המדבקות לרכב שניתן להדפיס – מדובר במדבקות לבנות בכל גודל, מדבקות מובלטות מיוחדות, מדבקות בחיתוך צורני ועוד.

* האם המדבקות עמידות? – אכן! לפחות עד שנתיים של עמידות הן מבחינת צבע המדבקה והן מבחינת המדבקה עצמה. כך, תבטיחו שלאורך זמן המדבקה תשמור על הצבע שלה ולא תתקלף כך סתם.

* מה לגבי שטיפת הרכב? – אל דאגה, תוכלו להמשיך ולשמור על שגרת הניקיון של הרכב שלכם. עם זאת, כדאי לדעת ששטיפות מרובות מידי עלולות להגביר את שחיקת המדבקה ולכן מומלץ לא להגזים ולנקות לעתים תכופות מידי.

* עיצוב המדבקה – ניתן להגיע למקום עם עיצוב מוכן אבל אפשר גם להתייעץ עם המומחים בחנות, שישמחו לעצב מדבקה חדשה לחלוטין ו\או לבצע תיקונים בעיצוב קיים על מנת להתאים אותו להדפסת המדבקה.

* הסרה – מתחשק לכם להסיר את המדבקה מאיזושהי סיבה? אין שום בעיה! יש לקחת בחשבון שככל שהמדבקה תהיה יותר זמן על הרכב כך יהיה יותר קשה להסיר אותה.

* הרכב יעבור טסט? – בוודאי, למדבקות אין השפעה על הסיכוי שהרכב יעבור או לא יעבור טסט.

איך המדבקה תעזור מבחינת שיווק?

כל חנות מדבקות לרכב יודעת שהמטרה העיקרית של המדבקות הללו היא להזניק את תהליך השיווק של העסק. המדבקות הללו בולטות מאוד, נמצאות על הרכב 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, ונראות לאלפי זוגות עיניים בכל יום כשהרכב נמצא בתנועה וגם כשהוא בחנייה. אז איך מוודאים זאת?

חנות מדבקות לרכב מקצועית ואמינה תסייע לכם בעיצוב המדבקה החדשה שלכם ובעיקר; ביצירת הרעיון המרכזי של המדבקה. כלומר, המסר שנהיה מעוניינים להעביר, הצבעים הבולטים, אילו פרטים נרצה להכניס למדבקה ועוד. אנשי המקצוע יסייעו לכם ליצור את המדבקה היעילה, הבולטת והברורה ביותר בעזרת אמצעים טכנולוגיים והבנת צרכי הלקוח.  

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...