מה זה סוכן ביטוח הוליסטי?

18/08/2014 | ארנסטו וולמן
חדשות

סיכונים רבים יכולים לקרות לכל בן אדם: מקרה מוות, בעיות בריאות, תאונות רכב, נזקים לבית, לרכוש, ואף ניהול המעטפת הפיננסית של כל אחד מאתנו, ובמיוחד החסכונות והפנסיה.

טיפול וניהול כל סיכונים אלו על ידי איש מקצוע יעניק לנו שקט נפשי. סוכן הביטוח הוליסטי העוסק בכל סוגי הסיכונים ומייצג את כל הגופים הפיננסים (חברות ביטוח ובתי השקעות), ורואה קודם כל לנגד עיניו את הלקוח - באיזו צורה ניתן להעניק לו ולמשפחתו את ההגנות הטובות ביותר כנגד כל הסיכונים, במטרה להעניק לו שקט נפשי.

איך עושים את זה? על ידי בנית תיק לקוח. התיק בנוי על סמך מעמדו וצרכיו של הלקוח, ונותן לו מעטפת של כל ההגנות הנדרשות תוך מניעת כפילויות. 

עבור סוכן כזה הלקוח "במרכז", כלומר: סוכן הביטוח מהווה יועצו האישי לכל נושא הקשור לעולם הביטוח, בדומה למטופל שנזקק לרופא המשפחה.

כן...יש סוכנים כאלה, שהם "סוכנים של לקוחות" ולא סוכנים של מבוטחים. זה המגרש החדש!

האם אתם באים לשחק בו? 

כסוכן בעל ניסיון הדוגל בשיטה הזאת יותר מ- 10 שנים, הנמצא תמיד לא רק בעת תכנון תיק הצרכים, אלא גם בעת מצוקה, ושם אני נמדד: בעת גילוי מחלה קשה לא עלינו, צורך בניתוח או קבלת תרופה שלא בסל, בעת תאונת דרכים או הצפת בית המגורים, בעת נסיעה לחו"ל, וגם בעת בניית ומימוש תוכניות חסכון ארוכות טווח, כמו גם תוכניות פנסיה.

הבחירה בידכם - האם לשחק במשחק ולבחור את סוכן הביטוח ההוליסטי שרואה אתכם, הלקוח, במרכז, ומעניק שרות כולל תחת קורת גג אחת, או להישאר בקווים...

 

הכותב, ארנסטו וולמן (MBA), כלכלן וסוכן ביטוח הוליסטי, בעל 12 שנות ניסיון בתחום, תושב פ"ת ובעל משרד בקרית מטלון.

לדף של ארנסטו בפורטל פ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...