מה ההבדל בין חגיגה בוילה או בצימר?

18/10/2016
תיירות ונופש

חגיגה אינטימית של יום ההולדת שלכם זוהי אחת המתנות הטובות ביותר שאתם יכולים להעניק לעצמכם לרגל יום ההולדת. לאסוף יחד את האנשים הכי קרובים והכי חשובים לכם ולהעניק לעצמכם את השלווה שבבילוי ללא מחשבה על מה יהיה מאוחר יותר. אכן, זהו היתרון הגדול ביותר במסיבת יום הולדת הנעשית במסגרת מבנה שמושכר במלואו למטרה זו, לא צריך לחזור הביתה מאוחר בלילה, כולם יכולים לשתות אם רוצים, ויש אווירה  אינטימית ונעימה ללא אנשים זרים (כפי שעשוי להיות במסגרת חגיגת יום הולדת במסעדה או מועדון הפתוח לציבור). אז מהי האופציה העדיפה מבחינתכם – צימר או וילה?

כדי לבחור וילת נופש לאירוח בלתי נשכח כנסו לאתר הוילות הישראלי הרשמי וילאס בכתובת:
http://www.Villas.co.il

חגיגה בצימר – תענוג לגוף ולנפש

צימרים הפכו למוקד פופולארי ביותר לפני כעשור. השאיפה שלנו לנוח בסביבה פסטורלית, מוקפים בצבע עץ מלא, השונה כל כך ממה שאנו רגילים אליו, וכל זה לצד נופים משגעים של האזורים הירוקים ביותר בארץ, מעין "בית קטן בערבה". מדובר בחוויה קסומה עבור אנשים שאוהבים את השלווה הנפשית, המחפשים תמיד את החיבור שלהם עם עצמם ועם הטבע. בדרך כלל, מקובל שהצימר זהו מקום שבו האירועים עוברים בשקט יחסית, שבו מבלים בג'קוזי, שומעים מוזיקה שקטה, מדברים בנחת ושותים יין מכוסות ענקיות.

צימר כפיתרון בילוי אוניברסלי? לא ממש

אם סוג כזה של מסיבה מדבר אליכם – סביר להניח שהצימר זוהי האופציה הטובה ביותר עבורכם. כמו כן, בדרך כלל ניתן למצוא צימרים למספר מצומצם יחסית של אנשים – למשפחה עם שני ילדים או מספר זוגות שיתגוררו בצימרים צמודים ויתאספו בעיקר ליד הבריכה או בשולחנות העומדים בחוץ. במילים אחרות, אם אתם בעד בילוי קבוצתי רב אנשים – זוהי לא בדיוק הבחירה המתאימה עבורכם. אין ספק שמדובר במנוחה יוקרתית ומקום מעולה למסיבות שקטות עם מעט משתתפים, אך אם זה לא מה שאתם רוצים – אז וילות לימי הולדת בצפון זה הפיתרון עבורכם.

מדוע וילה?

וילות לימי הולדת בצפון לעומת זאת, מתאימים לקבוצות אנשים גדולות, לחגיגות רועשות עם קפיצות לבריכה, מוזיקה חזקה (בגבול המותר באזורי מגורים) ושאר תענוגות של מקומות כאלה שבהם אפשר להיות יחד עם האנשים שאתם הכי אוהבים. לכן, מציאת הוילה המתאימה לכם יכולה להביא שעות רבות של הנאה צרופה, הכוללת בילוי בבריכה, מנוחה בסלון מרווח ומפואר, מערכת מוזיקה וקולנוע חדשנית, מקומות ישיבה וברביקיו, בכל וילה יש משהו קסום ומתאים. מדובר במצב רוח שונה לגמרי ממה שמציע צימר, וילות לימי הולדת בצפון מהוות פיתרון מעולה למסיבה פרטית ללא זרים, באווירה הרבה יותר נעימה ויוקרתית מכל מועדון, ויחד עם זאת – עם אפשרות להישאר לישון וליהנות מזמן אינטימי עם האנשים שהכי אוהבים. במילים אחרות, ניתן לומר מעל כל ספק שחגיגת ימי הולדת בוילות זהו פיתרון הרבה יותר אוניברסלי שמתאים לרוב האנשים והמבטיח שעות של הנאה צרופה ותחושה שהמסיבה הייתה שווה כל שקל.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...