מה באמת כדאי לכם לדעת על קידום אתרים בגוגל?

18/06/2019
מחשבים ואינטרנט


האתר שבניתם ושהשקעתם בו כל כך הרבה כסף תקוע? למעשה אתם מבינים לאחרונה שאף אחד מהלקוחות לא פונה אליכם פשוט כי הוא נתקל באתר האינטרנט שלכם? אם כך, אין ספק שאתם צריכים לעשות משהו בנידון. חשוב שתבינו שאם האתר שלך לא מופיע בעמודים הראשונים של החיפוש בגוגל, מבחינת הלקוחות הפוטנציאלים שלכם הוא לא באמת קיים. לכן שווה להתחיל להשקיע בקידום של האתר בגוגל, כי קידום אתרים בגוגל זו הדרך לפרוץ קדימה. מדובר על תחום שבימינו הוא כבר מקצוע לכל דבר ולכן, אם חשבתם לרגע לעשות את הקידום "על הדרך" או בצורה חובבנית, דעו שזה לא מאוד מומלץ. אומנם זה נכון שתוכלו לקרוא אינספור מאמרים בנושא, לראות סרטוני הסבר וגם לעשות קורס קצר אונליין, אך זה לא תחליף לעבודה מקצועית של ממש. קידום של אתרים בגוגל דורש:

* הרבה זמן פנוי

* ידע

* ניסיון

ולכן אין תחליף לפניה אל חברה מקצועית שתוכל לקחת את האתר שלכם כמה שיותר קדימה, אז למה אתם מחכים?

כך בוחרים חברת קידום אתרים בגוגל

התחלתם לעשות חיפוש וגיליתם שיש הרבה מאוד מומחים שמציעים היום שירותי קידום אתרים בגוגל? אם כך, ברור מדוע אתם מרגישים מבולבלים. זה טבעי שיהיו לא מעט חברות שעוסקות בתחום הזה, כי מדובר על שירות שכל בעל אתר צריך, אך איך בוחרים את החברה הכי טובה שיש? הדבר הראשון שכדאי יהיה לעשות כדי לבחור חברת קידום אתרים במנוע החיפוש גוגל, זה לבדוק את הסטטיסטיקה שלה. כלומר, האם זו חברה שבאמת הצליחה לקדם אתרים של לקוחות אחרים? כמו כן, שווה גם לבדוק האם יש המלצות רבות אודות החברה, המומחים שעובדים בה ואודות השירות. שווה לבחור חברת קידום אתרים שתהיו לקוחות שלה לאורך שנים, כי כך לא תצטרכו להתעסק שוב ושוב בחיפוש אחר חברה מובילה בתחום. לכן יש טעם לבדוק גם את הוותק של החברה ולהבין האם אתם רוצים להפקיד בידיה את קידום האתר שלכם או לא.

כמה תשלמו בכל חודש?

קשה מאוד להעלות נושא כמו קידום אתרים בגוגל לא להזכיר את המחירים. כפי שציינו לעיל, קידום אתרים זה מקצוע לכל דבר ולכן טבעי שמי שנותן לכם שירות בתחום הזה ירצה גם לקבל תמורה עבור העבודה שהוא מבצע. עם זאת, האם זה אומר שחובה לשלם מחירים גבוהים? והאם חברת קידום אתרים שגובה מחירים גבוהים יותר לעומת מחירי השוק תיתן לכם גם שירות טוב יותר? התשובה היא שלא תמיד זה המצב. לכן חשוב לבדוק את השטח וגם כדאי לקבל הצעות מחיר מכמה חברות שונות במקביל. בנוסף, כדאי לבדוק שאתם מבינים על מה אתם משלמים וכמה זה יעלה לכם בכל חודש, פשוט כדי להימנע מהפתעות לא נעימות בנושא.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...