מה אמר החשוד בשוד לכספרית בבנק בפ"ת?

21/12/2016
חדשות מקומיות


במשטרת ישראל נפתחה חקירה בתאריך 24.11.16 בגין אירוע שוד בסניף בנק ברח' שנקר 14 בפ"ת. במהלך החקירה נאספו ממצאים ובתאריך 7.12 נעצר תושב בני ברק 37 בחשד לביצוע המעשה.

עפ"י החשד, החשוד נכנס לסניף הבנק חבוש קסדה ודרש סכום כסף בעודו אומר לכספרית: "הבנק זימבר אותי, אני אזמבר את הבנק".

עם סיום השוד נמלט החשוד וברשותו עשרות אלפי ש"ח. עם התקדמות החקירה נקשר החשוד לאירוע שוד נוסף מתאריך 4.11.15 באותו מקום ועם אותם מאפיינים.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת וסופו שעם סיום מלאכת החקירה הוגשה הצהרת התביעה בדבר הכוונה להגיש כנגדו כתב אישום.

כתב אישום כנגד "הנמלט על הטרקטור"

בתאריך 8.12 התקבלה במשטרת ישראל קריאה מחברה המספקת שירותי הוצאה לפועל כי באתר בניה ברח' הסיבים בפ"ת אדם חייב שבאו לחלט את רכבו עלה על טרקטור והפך את אחד מרכבי המבצעים של ההוצאה לפועל, אז נמלט עם הטרקטור.

נפתחה חקירה ובתאריך 11.12 אותר הטרקטור כשהוא נטוש ברח' וויצמן בפ"ת. הטרקטור נתפס והסריקות אחר החשוד בביצוע המעשה נמשכו.

ב 13.12 בפעילות משטרתית, אותר ונעצר בדרום הארץ החשוד תושב חורה בן 32 והועבר בתאריך 16.12 לתנאי מעצר בית מלא. ב 18.12 שוטרים שסיירו רגלית ברח' הסיבים הבחינו בחשוד כשהוא יושב ליד נהג משאית המובילה עפר. משזיהה השוטרים, הורה עפ"י החשד, לנהג להימלט מהמקום, השוטרים ביצעו מרדף רגלי אחר המשאית וזיהו את החשוד נכנס לרכב פרטי ונמלט. עוד אותו לילה בוצעו ביקורי מעצר בית בביתו בישוב בדרום אך הוא לא היה וסופו שהסגיר עצמו יום למחרת בתחנת המשטרה בפתח תקווה. ביום ג' הוגשה כנגד החשוד הצהרת התביעה בדבר הכוונה להגיש כנגדו כתב אישום ומעצרו הוארך עד היום ה- 21.12.

על החלטה זו הגיש עורך דינו של החשוד ערר אשר נדון אמש בבימ"ש המחוזי לוד, החלטת בימ"ש קמא נשארה על כנה והערר נדחה על הסף. היום יוגשו כנגד החשוד כתבי אישום ובקשת מעצר עד תם ההליכים.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...