מהם השירותים העיקריים שמספקת easyhouse?

17/11/2021
נדל"ן ותחבורה

נכסי דלא ניידי – או בקיצור המקובל, נדל"ן – מושפעים משתי מגמות משמעותיות מאוד: ראשית, עליית המחירים המתמשכת והחדה מזה למעלה מעשור; ושנית, הצמיחה לגובה של הבניינים והמערכות המשוכללות שניתן למצוא בכל מבנה וגם בדירות רבות. בהתאם ניהול ואחזקת נדל"ן מחייב מומחיות של ממש ובדיוק כפי שאת הטיפול ברכב כולנו מבצעים במוסכים ואת הטיפול בגוף אצל רופאים מוסמכים, כך את הטיפול בנדל"ן מומלץ להפקיד בידי חברות שזו המומחיות שלהן – למשל easyhouse.

ניהול דירות שכורות

בשנים האחרונות ישראלים רבים משקיעים בשוק הנדל"ן, בעיקר בזכות הריבית הנמוכה ועקב התשואות הלא מספקות שמציע שוק ההון. לא מעט מהם למדו על בשרם שניהול דירה שכורה עשוי להיות משימה קשה – אבל עם easyhouse קל הרבה יותר להפיק מקסימום תועלת ותשואה מכל דירה שכורה.

שירות זה של החברה כולל איתור שוכרים מתאימים לרבות פרסום מודעות בפלטפורמות הרלוונטיות, מענה מפורט וסבלני לכל הפונים, הצגת הנכס לשוכרים פוטנציאליים, סינון על סמך קריטריונים שנקבעו מראש וטיפול בפן המשפטי.

מרכיב נוסף בניהול דירות שכורות הוא טיפול בתקלות שמתגלות, וזאת בעזרת אנשי מקצוע אמינים ורציניים. כמו כן החברה אחראית לגבות את שכר הדירה במועד שנקבע ובמידת הצורך גם תפעל במישור המשפטי כנגד דיירים בעייתיים אם יהיו כאלה.

ניהול ואחזקת מבנים

שירות יקר ערך נוסף של easyhouse הוא ניהול ואחזקת מבנים – בין אם בנייני מגורים משותפים ובין אם נכסים מסחריים. שני הסוגים של המבנים כוללים כאמור שלל מערכות מסובכות שדורשות תחזוקה שוטפת וגם טיפול מוקפד בכשלים שונים שעלולים להיווצר לאורך השנים.

בהתאם שירות ניהול ואחזקת מבנים כולל בין השאר תחזוקה של המעליות, של מערכות סולאריות, של משאבות, של מערכות גילוי וכיבוי אש, של מפוחים, גנרטורים, מאגרי מים ועוד. ניקיון שוטף נכלל גם הוא בתחומי האחריות של חברת הניהול, וכך גם עבודות אינסטלציה וחשמל בכל פעם שנוצר בהן צורך. טיפוח הגינה עשוי גם הוא להוות חלק מהחבילה, כמו גם כל פעולה אחרת שנדרשת לטובת הבטחת שגרה נעימה ככל האפשר במבנה.

השבחת נכסים

איזיהאוס אמונה גם על השבחת נכסים – דרך אפקטיבית מאוד להגיע לתשואה מרבית על נכס מניב אבל יחד עם זאת גם תהליך שעלול להיות מייגע, אלא אם כן הוא מופקד בידיים מקצועיות של מי שכבר הובילו פרויקטים דומים בעבר. שירות זה של החברה רלוונטי גם לדירות בודדות וגם לבניינים שלמים.

מקסימום מקצועיות, מקסימום מחויבות - easyhouse

כל השירותים של easyhouse ניתנים על בסיס בקיאות מקצועית, הקפדה על חוקים ותקנות ובפרט חוק בתים משותפים, היכרות עם ספקים בתחום אחזקת המבנים ובהתאם קבלת הצעות מחיר משתלמות (כשהרווח הוא כמובן של הדיירים), יושרה מוחלטת ולא פחות חשוב, זמינות מלאה לרבות בשעות הערב והלילה ובסופי שבוע וחגים.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...