מהביצה של מלאבס לגמלים של הנגב

14/03/2017 | שי קרנר
חדשות


לפני כשבועיים פרסמנו שדור אלו מגן מכבי בדרך להפועל באר שבע. עכשיו זה סוכם סופית. אלו נמכר לבאר שבע שרכשה מחצית מכרטיסו תמורת מיליון יורו.

אם השחקן יימכר בעתיד לאירופה, מכבי תקבל סכום נוסף מ- 50 האחוזים הנותרים שברשותה, כך שלמעשה רכשה באר שבע 75 אחוזים. השחקן יעבור לבאר שבע מיד בסיום העונה ויחתום בנגב לתקופה ארוכה של כחמש שנים. אלו גם יעבור לגור בבאר שבע והוא מיועד לעמדת המגן הימני הבכיר של האלופה בעונה הבאה.

אלו, שהוא ממוצא חצי עיראקי וחצי יווני גדל במכבי החל מקבוצת הילדים של המועדון ועד לקבוצה הבוגרת וסגל הנבחרת שאליה זומן לאחרונה. אלו שיחק בנבחרת הנוער של אלי אוחנה ובנבחרת הצעירה של מיכאל ניס ועכשיו הוא סוגר מעגל כשזומן לנבחרת הלאומית של ישראל והוא מקווה לרשום הופעת בכורה לאומית במדי הכחול לבן מול ספרד ב- 24 במרץ בחיחון.

אלו נחשב לרוח החיה במכבי ולאיש שעושה שמח בחדר ההלבשה. הוא פעיל מאוד ברשתות החברתיות ואהוב מאוד על אוהדי מכבי, שרבים מהם כבר אמרו השבוע שיהיה להם קשה מאוד לראות אותו במדים האדומים. אבל כדורגל זה ביזנס. באר שבע סימנה אותו כבר מזמן ואלונה ברקת פתחה את הארנק.

אלו עלה לבוגרים בגיל 17 וחצי - "משה סיני, היה אז המאמן והוא העלה אותי לבוגרים" נזכר השבוע אלו והוסיף: "אבל בגיל 20 אצל רן בן שמעון הפכתי לשחקן הרכב ואני חייב לרן המון, רן יקר לי".

השנה עשה אלו פריצה אדירה. עד עכשיו רשומים במאזנו שישה בישולים וגם שער אחד נפלא לרשת מכבי חיפה בתיקו 2:2 בתחילת העונה. אלו בן 23 ובעל קעקוע ענק על כתף שמאל. "את העגילים הורדתי". מבחינתו אחרי עונת השיא במכבי פ"ת זה הזמן לעלות כיתה מקצועית וכלכלית. אבל עד שיעבור לנגב יעשה אלו מאמצים לעזור למכבי לשמור על המקום השלישי והכרטיס לאירופה במשחקי הפלייאוף העליון שיחלו בשבת במשחק הביתי מול בית"ר ירושלים.

אלו ביקש השבוע שלא להתייחס למעברו הקרוב לנגב. "שיגיע הזמן נדבר על זה", סיכם בחיוך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

לבלוג של שי קרנר

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...