מדליית כסף היסטורית לנבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית

28/09/2014
חדשות

אם למישהו היה ספק בכך, בשבוע האחרון הוכח באופן סופי ומוחלט כי ישראל היא אימפריה בהתעמלות אמנותית, ולעיר פ"ת יש חלק משמעותי בכך.

היום הסתיימה בעיר איזמיר שבטורקיה אליפות העולם בהתעמלות אמנותית, שהיתה הטובה ביותר מבחינת המשלחת הישראלית בכל הזמנים. כזכור, באליפות היחידות הגיעו שתי הנציגות של ישראל, תוצרת העיר פ"ת – נטע ריבקין וטורי פילנובסקי, להישגי שיא בתחרויות שהסתיימו ביום שישי.

היום הסתיימה התחרות הקבוצתית, כשגם בנבחרת ישראל נציגות בולטת לעיר פ"ת. יקטרינה לבינה, קרינה ליחבר, אידה מיירין, יובל פילו, ליהי שוחטוביץ' והקפטנית מפ"ת - אלונה קושבצקי, שכבר זכו השנה במדליית ארד באליפות אירופה, ובמדליות רבות לאורך כל השנה, הגיעו היום לשיאן כשזכו במדליית כסף היסטורית לישראל בתחרות האלות. הספורטאיות הנפלאות גם העפילו לגמר תחרות הסרטים והכדורים וסיימו בו במקום השישי.

אתמול נערכה תחרות הקרב-רב (מקצוע אולימפי) ובו סיימה ישראל במקום החמישי המצויין, כשהיא רחוקה ממדליית ארד רק בשלוש עשיריות וממדליית זהב חלומית רק בשש עשיריות. רק עוד מעט פירגון מהשופטות לא היה מזיק. ובכל מקרה, כאמור, נאלצו השלטונות הטורקים האנטישמיים לצפות היום בנבחרת ישראל עולה על הפודיום ובדגל הישראלי המתנוסס בגג האולם, כשרק נבחרת ספרד מונעת מההמנון הלאומי הישראלי – התקוה, להתנגן באולם באיזמיר.

הנבחרת הצעירה הנוכחית שהתחברה לה רק השנה, הופכת לתקוה הישראלית הבולטת לאולימפיאדת ריו 2016, ואין ספק כי צוות המאמנות המעולות - אירה ויגדורצ'יק, אלה סמופאלוב, רעיה אירגו וכמובן הכוראוגרפית איילת זוסמן, יידע להכין אותה כראוי לאירוע הספורטיבי העולמי הגדול ביותר, כפי שנעשה עד כה באופן הכי מושלם שיכול להיות.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...