מדליות לנבחרת הג'יו ג'יטסו מפ"ת

04/02/2019
חדשות


הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול בפתח תקווה מפעילה מזה כשלוש שנים בשיתוף מתנ"ס נפלאות נבחרת ג'יו ג'יטסו המונה כ- 13 נערים, תחת הדרכתו של המאמן אדם בן דוד.

אדם, עד לפני שנה, בין שאר עיסוקיו היה גם מדריך חבורות רחוב ברשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול, בנה נבחרת מאתגרת ללא כל ניסיון בתחום, אותה הצליח לגבש חברתית, להקנות ערכים בכלל ובספורט בפרט, תוך שימת דגש על מקצוענות והתמדה.

מימין לשמאל: דניאל סבירסקי – מקום שני עד 73 קילו, נדב שטי – מקום שני עד 80 קילו, עומרי לוניבסקי – מקום ראשון עד 78 קילו, אדם בן דוד – המאמן,רן שהרבני – מקום ראשון עד 89 קילו, יצחק דניאל, שחר כהן, אלכס שיריצ'ב - מקום ראשון עד 73 קילו, גלעד ברמר (באדיבות עיריית פ"ת)

ביום שבת האחרון התחרו חברי הנבחרת בתחרות הארצית שנערכה בסביון, והגיעו להישגים מרשימים לנוער ללא ניסיון קודם בתחום ובפרק זמן קצר של אימון.

לדברי המאמן אדם בן דוד "לכל החברה היו קטגוריות קשות והם התעלו על עצמם ונתנו הכל, האימונים והעבודה הקשה שלהם השתלמו והם הצליחו להביא את היכולת שלהם לידי ביטוי."

אדם הוסיף כי "חברי הנבחרת מבקשים להודות בשמם ובשם ההורים, שחלקם הגיעו כצופים לתחרות, לרשות למאבק באלימות, בסמים ואלכוהול ומתנ"ס נפלאות על התמיכה והזכות להיות שייכים לפרויקט נפלא שכזה".

שלומי ערה, מנהל הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול, ציין כי "הזכייה במדליות זה ה'סוכרייה' שמגיעה לנערים שלנו על כוח רצון והתמדה ערכית חינוכית וספורטיבית ולא רק על בתחרות, אלא גם כל אחד לעצמו בבית הספר וגם בשעות אחה"צ והערב, כמנהיגים מובילים חיוביים וזה העיקר".

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת - לחצו כאן

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...