מדור לדור - הפועל פ"ת נפרדה מליגת העל עם ניצחון

16/05/2015
חדשות


שלום ולהתראות? המלאבסים ניצחו 4:2 את הפועל רעננה במחזור הסיום של ליגת העל בכדורגל הודות לשערים של דור חוגי, לירוי צעירי, דור ז'אן ודור כוכב. נתראה בשנה הבאה בימי שישי.

במשחק לפרוטוקול יצאו הערב מנחם קורצקי וחניכיו לפגרת הקיץ עם ניצחון שני רצוף. הפועל רעננה מבחינתה נמצאת בים כבר מזמן לאחר עונה די מוצלחת.

כזכור כבר במהלך השבוע נקבעה באופן סופי עובדת ירידתה של הפועל פ"ת לליגה הלאומית, ועל הסיבות לכך כבר דובר הרבה ואולי עוד ידובר. הערב העלה המאמן קורצקי הרכב שספק אם רובו יהיה שייך לסגל בעונה הבאה בליגה השנייה.

מאי 2016 יהיה כמו מאי 2014?

דור הולך ודור בא, אבל לפחות היום הדור היה על הגובה. כבר בדקה העשירית העלה דור חוגי את המקומיים ליתרון והוסיף לתהיות מדוע לא ראה הרבה יותר דקות משחק לאורך כל העונה, במיוחד לאור יכולתו החלשה של שחר הירש. בדקה ה-18 הכפיל לירוי צעירי את התוצאה.

שובל גוזלן האורח צימק בדקה האחרונה של המחצית הראשונה והישווה את התוצאה ל-2:2 בפתיחת המחצית השנייה. המהפך שקיוו לו האורחים לא הושלם. להיפך – דור ז'אן המחליף החזיר למקומיים את היתרון בדקה ה-86 ודור כוכב קבע בתוספת הזמן את התוצאה הסופית – 4:2 לפ"ת, ממש כמו בשבוע שעבר באשדוד.

אז הפועל פתח תקווה מסיימת את העונה עם שני ניצחונות שלא עוזרים לה להישאר בליגה, אבל אולי (ואולי לא) נותנים לה שביב של אופטימיות לקראת העתיד, או לפחות העונה הבאה. בשנה הבאה נראה הרבה יותר שחקני בית, וקאלה דרשלר כנראה לא יעמוד בין הקורות. כל היתר בגדר נעלם.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...