מדורות גן - מביאים את הפרא הביתה

23/06/2022
עיצוב ויופי


כולנו אוהבים את הטבע, אבל גם את הנוחות של הבית. אנחנו רוצים בית מיוחד, אבל בכל זאת גם את השבלוני והמוכר. יש כל מיני פתרונות אמצע, כל מיני רעיונות עיצוב, מתקנים, טכנולוגיות אשר מאפשרות לנו לקבל גם וגם, וזה בדיוק העניים עם מדורות גן.

יצירתיות, טכנולוגיה ויכולת עיצוב, כל אלו הולידו את מדורות הגן שהופכות לפופולריות גם בישראל. כולם אוהבים מדורות, אבל לעשות מדורה זה לא פשוט. צריך מקום פתוח, צריך לאסוף עצים, צריך לחשוב על בטיחות, צריך לנסוע במיוחד… מה אם הייתם יכולים לעשות מדורה בטוחה, שמורה ומהממת, עם האש הבוערת בכל היופי שלה, אצלכם בחצר? אז זה העניין – שכעת אתם יכולים, וזה יוצא דופן.

איך עובדות מדורות גן?

מדורה זה מדורה – עצים בוערים, ולהבות של אש. היופי הפראי הזה לא משתנה כאשר הוא נעשה במתקן ייעודי, אלא פשוט מקבל צורה יותר בטוחה, נקייה ופשוטה.

* קערת ברזל עבה הפתוחה מלמעלה מאפשרת להכיל את העצים הבוערים ללא צורך בחפירת בור למדורה או הנחת עצים על הקרקע.

* העצים המונחים בקערה חתוכים לפי גדלים סטנדרטיים בכדי לאפשר בערה בטוחה ולהבה יפהפייה ופרופורציונלית.

* אפר המדורה נאסף בתחתית, ולא מתפזר לכל עבר, מה שאומר שלמחרת כשהכול קר אתם יכולים פשוט להיפטר מכל האפר בקלילות, ובלי מאמץ.

* תוכלו למקם את המדורה בחצר הבית, במרפסת פתוחה ורחבה, ובעצם בכל מקום בטיחותי אחר, וליהנות ממדורה ממש כפי שאתם בחיק ה טבע, במסע תרמילאים או בקומזיץ בחוף הים, רק עם הנוחות של הבית.

* ישנם עיצובים שונים ומשונים, גדלים שונים, ואפשרות התאמה אישית למה שאתם צריכים. חלק רק מבקשים את המבנה הבסיסי, קערה דקורטיבית, עבה ועמידה, עם בסיס נמוך חזק ויציב. אחרים מעדיפים קערה גדולה יותר, מוגבהת ועם אפשרות לעשות עליה גריל. יש עוד הרבה עיצובים, כולל דברים דקורטיביים במיוחד.

כפי שאתם מתחילים להבין, מדורה בבית שלכם זה כבר לא כזה סיפור, כל עוד יש לכם חצר – אתם רק עומדים בפני הבחירה של הדגם הנכון לכם.

עיצובים ואביזרים – לשדרג את השדרוג

איך אומרים אצלנו? “אם כבר, אז כבר", ואם אתם הולכים על האביזר הייחודי הזה, מוטב כבר שיהיו לכם את כל האביזרים הנלווים כדי שתוכלו למנף אותו כמו שצריך, וליהנות עד הסוף. ישנם, לדוגמא, עיצובי מדורות גן ייחודיים ברמה אמנותית, עם עבודות פרזול שהופכות אותם ליצירות אמנות לכל דבר ועניין, ובאמת מגוון דגמים מרתק.

בנוסף ישנם אביזרים שונים שיאפשרו לכם, לדוגמא, לעשות על האש על המדורה שלכם. אם אתם מעדיפים גריל גז מומלץ לבדוק האם ישתלם לכם באמת גריל שכזה, או להמשיך ישירות לדבר האמיתי והפראי – מדורת גן פרטית עם גריל!

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...