מדוע פ"ת לא על מפת התיירות?

11/02/2016
חדשות

היסטוריה יש, אתרים יש, פונציאל גם יש ואפילו הייטק – אז למה שפתח תקווה לא תהפוך לעיר תיירות? בעקבות תערוכת התיירות הבינלאומית פורטל פ"ת קורא לקברניטי העיר להרים את הכפפה.

השבוע התקיימה בתל-אביב תערוכת התיירות הבינלאומית – אלפים רבים של מבקרים, עשרות רבות של מדינות מכל רחבי העולם, כולל מדינות שספק אם ידעתם על קיומן, וגם...המון דוכנים של תיירות פנים: ערים רבות בישראל פונות לשוק התיירות ורואות בו מקור התפתחותי וכלכלי.

אפילו השבדים הגיעו

אתם בטח אומרים לעצמכם – אוקיי, אבל מה לפ"ת ולזה? אז זהו בדיוק העיניין – באותה מידה ניתן לשאול מה לראשל"צ, רמלה או לוד ולתיירות? מסתבר שבערים אלו, ובעוד לא מעט ערים בישראל, לא חושבים כך - והם החליטו לפתח את התיירות המקומית. ואנחנו שואלים: מה יש להן יותר מאשר לפ"ת? היסטוריה? בוודאי שלא. אתרי תיירות? תסכימו שלא. כנראה שמה שצריך זה מעט השראה ורצון טוב.

משווקים את אפריקה - בכל זאת פ"ת על המפה

בחודשים הקרובים אמור להיפתח בפתח תקווה בית מלון חדש, בעיקר לטובת אורחי חברות פארק ההייטק המקומי. ואנחנו שואלים – למה לא ללכת יותר רחוק ולפתח את ענף התיירות באם המושבות כולה? פארקים יש, מוזיאונים יש, סיפורים נוסטלגיים גם יש. עדיין לא מאוחר לחדש ולשמר את האתרים ההיסטוריים בעיר, ואתם יודעים מה? אנחנו גם רק 5 דקות נסיעה מחוף הים (טוב...בשעות שאין פקקים).

יש לנו מה להציע

אז מה זה אומר? שכל מה שצריך הוא תוכנית תפעולית ושיווקית מוצלחת, ואז אולי בתערוכה של 2017 גם לפ"ת יהיה דוכן.

בינתיים השנה, הנוכחות היחידה של אם המושבות הייתה ביקור של אורחים וסוכני תיירות שגרים או פועלים בעיר, ואשר זכינו לפגוש אותם בתערוכה. ביניהם בלטה חברת הנסיעות "פרוגרס טורס", בניהולו של הבעלים והמנכ"ל יצחק שמעון, שהציגה בדוכן מיוחד יעדי תיירות וטיולים חדשים בדרום אפריקה, אליהם מכוונת השנה החברה.

להתראות בשנה הבאה!

משווקים את מרוקו - ניסים קלדרון וחברים

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...