מדוע לפנות ליועץ נדל"ן מקצועי

03/08/2016 | הדס חן
נדל"ן


האם אתם יודעים באמת כמה הנכס שווה בשוק של היום?
אתם עלולים לקבוע מחיר גבוה מידי ולהרתיע קונים פוטנציאלים, או לבקש פחות ופשוט להפסיד כסף!
מחירי הנדל"ן אינם קבועים. הם עולים ויורדים משמעותית לאורך זמן. במידה והמחיר שלכם יהיה גבוה מידי, קונים פוטנציאלים לא ירצו להיפגש אתכם כדי לדון על המחיר, כך שהמחיר מונע מכירה. גם ההיפך קורה: מוכרים שביקשו לקבל סכום מסוים עבור הדירה שלהם מקבלים אותו לפתע, אבל באותה עת מחירי השוק עלו והנכס מתחת לערכו הנוכחי. סוכן טוב שקיבל את הנכס לטיפולו הבלעדי, יעריך את שווי השוק האקטואלי של הנכס בכל רגע וישיג עסקה טובה במחיר נכון.
האם אתם עומדים לרשות הקונים במשרה מלאה עד למכירה?
אנשים עובדים לא יכולים לטפל באופן מתאים – במשרה מלאה – באיתור קונים והצגת הנכס בפניהם. בתחום זה אתם בנחיתות משמעותית במונחי זמן, ידע, ניסיון וקשרים לעומת מוכרים אחרים הנהנים משירותי סוכן נדל"ן. עבודתו של סוכן הנדל"ן היא בתחום פרסום נכסים, מיון פונים, קיום קשר מתמיד עם לקוחות והצגת הנכס לקונים פוטנציאלים.
האם אתם יודעים על כל הנכסים הדומים המתחרים בשלכם, ועל אלה שנמכרו לאחרונה?
קוני נכסים מודדים את הנכס המוצע להם במונחי הנכסים האחרים שראו, וכאלה שהם כמעט קנו. מוכרי נכס לעולם לא יכירו את השוק כמו מי שמשקיע בו את מיטב זמנו.


עסקה שנסגרה השבוע

האם אתם מסוגלים לספוג ביקורת קטלנית ולהמשיך לחייך?
קונים, בדרך הטבע, יעלו התנגדויות לרכישת הנכס שלכם. הדבר נובע מעצם הרכישה היקרה והמסובכת המרתיעה רבים והן לצורכי משא ומתן מולכם. הם יאחזו בכל פרט אפשרי בבית האהוב עליכם – כל פגם בצבע, ריח, סימני רטיבות, סדקים ועוד – ויסיטו אותו לתשומת לבכם, ואתם תצטרכו לספוג כל זאת ולחייך. המוכר חושב שהוא מוכר ארמון מפואר, הקונה רואה כל פגם. המוכר רוצה לקבל כמה שיותר עבור הבית והקונה רוצה יותר בית בפחות כסף. מתווך מקצועי יכול לקרב את הצדדים לעסקה.
האם אתם יכולים לחזור לקונים הפוטנציאלים מבלי לשים את עצמכם בעמדת נחיתות ?
לאחר שקונה פוטנציאלי מתחיל תהליך עדין בו יש חשיבות עצומה לאלה: מי פנה למי? כל פניה שלכם מעמידה אתכם בעמדת נחיתות מולו. וכל הצעה שתעלו תהיה מיד בסיס להתמקחות. סוכן נדל"ן המייצג את העסקה ינהל את התקשורת עבורכם טוב יותר מכם. כאשר המשא ומתן למכירה "נתקע" מתווך חיצוני יכול לעשות ולומר דברים שאתם כצד בעסקה פשוט לא יכולים.

הדס חן – יועצת נדל"ן

אנגלו סכסון

052-5556669

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...