מדוע בוטלה העדלאידע בפתח תקווה?

13/03/2017 | ניסים קלדרון
חדשות


מהעירייה נמסר כי בשל תחזית מזג האוויר והסיכונים הבטיחותיים הכרוכים בכך בוטל האירוע. למרות הביטול, כתב פ"ת נטו יצא אתמול והיום לרחובות לתעד את תושבי העיר חוגגים בפורים.

היום, יום שני 13.3.17 - הייתה אמורה להתקיים תהלוכת העדלאידע הרביעית של פתח תקוה, אירוע עליו עמלו חודשים רבים גורמי העירייה השונים וכן כוחות המשטרה והאבטחה.

בשבוע שעבר נערכה פגישה במשטרת פתח תקוה לצורך קבלת החלטה. לאור התחזית המעודכנת בדיון נאמר בין היתר כי במידה ופריסות החשמל ומערכת ההגברה יירטבו, לא תהיה אפשרות לקיים אירוע בשל הסיכון הבטיחותי. בנוסף, מקום ההתכנסות בגן יונתן, אליו אמורות להגיע כל הלהקות כשלוש שעות לפני תחילת התהלוכה להערכות, למתחם שאינו מקורה והחשש היה כי במידה וירד גשם לא יהיה מחסה לרקדניות.

גם כדורגלן העבר יחזקאל פריזט חוגג

שיקול נוסף היה כי השנה ישנם מייצגים גדולים הנגררים ע"י מספר רכבים. מסלול רטוב עלול לגרום לרכבים להחליק ובכך לסכן את המשתתפים. ביום חמישי בשעה 15:00 התקבלה ההחלטה על ביטול העדלאידע. ההוצאות בגין ההערכות וההכנות לעדלאידע הסתכמו ב- 353 אלף ₪, כולל הוצאות הפרסום, במידה וההחלטה לבטל הייתה מתקבלת ביום ראשון, העירייה הייתה נושאת בכל העלויות המסתכמות ב – 1,100,000 ₪ כולל מע"מ.

מי אמר שאין בחורות יפות בפ"ת?

בסופו של דבר מזג האוויר היום היה סביר בהחלט, אבל האירוע כאמור כבר בוטל, וילדי העיר מצאו נחמה במסיבות פורים שמחות שנערכו בבתי בספר, בגני הילדים ובמתנ"סים, וכמובן גם בהצגת התחפושות ברחבי העיר ובקניונים.

(צילום: ניסים קלדרון)

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...