מדוע אתם ממש רוצים לעבור תהליך תמ"א 38 בירושלים?

30/06/2020
נדל"ן ותחבורה


העלייה בביקוש לדירות ברחבי העיר ירושלים, הביאה בשנים האחרונות לשינוי ניכר באופייה של העיר ובהרכב התושבים שלה. בהתאמה עלה הצורך להשקיע יותר בשיפור פני העיר בכל התחומים. כתוצאה מהדרישה בשטח עלה לתודעה פרויקט תמ"א 38 בירושלים והוא מצליח בצורה עקבית לשנות את פני השכונות הישנות יותר ברחבי העיר. יחד עם זאת כדי לצלוח את הפרויקט אתם צריכים להבין בדיוק את היתרונות שלנו ולהתאים את תוכניות הבנייה למבנה שלכם, ליכולות הכלכליות וליכולות ההנדסיות בשטח.

חמש סיבות לחשוב על תהליך תמ"א 38 בירושלים

תהליך תמ"א 38 בירושלים יכול לחזק את המבנה שלכם בכמה צורות ודרכים. על פי רוב, התוכנית מצליחה להביא:

1. לחיזוק יסודות המבנה – בבניינים ישנים יש בעיה מסכנת חיים של יציבות. כל תנודה קלה של הקרקע יכולה לקרוע את עמודי התמך של הבניין ולהביא לקריסתו הסופית. כדי לטפל בבעיה מתקין הקבלן במהלך העבודה בפרויקט חיזוקים לתשתיות המבנה ומייצב אותן.

2. להרחבות גודל הדירה – אם אתם רוצים להוסיף חדרים לדירות הקיימות בבניין, פרויקט תמ"א 38 בירושלים הוא הזדמנות פז. גם כך הבניין שלכם נמצא תחת עבודות ואתם יכולים לנצל את החודשים האלו כדי לשפר את תנאי המחייה שלכם.

3. להוספת חדר ממ"ד – במדינה כמו שלנו חדר ממ"ד הוא חובה ואי אפשר לוותר על תוספת כזו לבית. כך שהאלמנט הכי חשוב של הפרויקט מבחינת רבים הוא ביטחוני. מה גם שלרוב הממ"ד הוא החדר הנוסף של הבית, כך שאתם יכולים בה בעת להרחיב את שטח הדירה.

4. לשיפור נראות המבנה – הנראות הכללית של המבנה שלכם, יכולה ומשפרת בפועל את חוויית המגורים שלכם. לא עוד טיח מתפורר או קירות בצבע דהוי. אלא בניין מודרני, חדיש ונעים למחייה.

5. להוספת קומות למבנה והעלאת ערכן של הדירות – כדי להפוך את הפרויקט לרווחי הקבלנים מבקשים בדרך כלל להוסיף קומות לפרויקט ולמכור את הדירות בשוק. וכך, הבניין שלכם הופך לרלוונטי גם לדיירים אחרים ואטרקטיבי בשכונה.

שיתופי פעולה מקצועיים - לתהליך עבודה יעיל

כל מה שאתם רוצים לשפר בבניין המגורים שלכם כדי להפוך אותו להולם למגורים, יכול לבוא לידי ביטוי בפרויקט תמ"א 38 בירושלים. יחד עם זאת ישנם תנאי כניסה בסיסיים לפרויקט בהם אתם נדרשים לעמוד. על כן חשוב לבצע בדיקה מקצועית, עם קבלן או גורם מקצוע מיומן בתחום, עוד לפני שאתם מתחילים לעבוד על הפרויקט. עם קבלת האישורים הרשמיים לעבודה, אתם עומדים לפני תקופה של חוסר סדר, ואולי קצת חוסר נוחות. שיפוצים מאסיביים בבניין מחייבים אורח רוח של כל הדיירים. אבל אם אתם רואים את המטרה הסופית, וברורים לכם כל היתרונות של פרויקט זה, אתם תעמדו בגבורה בחודשי השיפוץ הארוכים.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...