מגנים לאייפון 7 הם יותר מסתם כיסוי

19/03/2018
איכות חיים


מגנים לאייפון 7 הם משהו שחייבים לרכוש מיד כשרוכשים את הטלפון. אייפון 7 הוא מכשיר עדין ויוקרתי ואתם צריכים לשמור עליו בצורה הטובה ביותר מפני נפילות, זעזועים ומכות.

ישנם סוגים שונים של מגנים לאייפון 7, שלכל אחד מהם היתרונות שלו:

כיסוי ספר – דומה לכריכה של ספר שמכסה את הטלפון משני צדדיו. היתרון הגדול של כיסוי מסוג זה הוא ההגנה הכפולה – על חלקו הקדמי של הטלפון וחלקו האחורי. לכיסוי ספר יש גם שיק יוקרתי והוא מתאים למי שרוצה לשלוף את הטלפון בסטייל. ישנם סוגים של כיסויי ספר שלא מצריכים "פתיחה" של הכריכה וכוללים גישה נוחה לכפתור המענה לשיחה גם כאשר הכיסוי סגור. באופן זה אתם מגנים על הטלפון מנזקי הסביבה בכל מצב, גם כשהכיסוי סגור לגמרי. בהרבה כיסויי ספר יש גם חריצים המהווים מקום אחסון לכרטיסי אשראי, מה שמשדרג אותו לסוג של ארנק נוח. אם אתם מעוניינים בשדרוג מלא יותר, יש גם כיסוי ספר שהוא ארנק לכל דבר, עם כיס למטבעות, מקום אחסון ועוד.

כיסוי גב – זהו הסוג הנפוץ ביותר בנישה של מגנים לאייפון 7 והוא מגיע במבחר דגמים מסחרר. כיסוי גב פשוט יכול לכלול דוגמה ססגונית, נוצצת או מצועצעת, שמתאימה לקהל הצעיר יותר של האייפונים. הדגם הפשוט ביותר הוא הסיליקון, שיכול להיות שקוף או עם דוגמה מעניינת שמודפסת עליו.

סוג נוסף הוא כיסוי גב כפול, שכשמו כן הוא – מספק הגנה כפול לאייפון שלכם. כולנו מכירים מצבים בהם הילדים משחקים באפליקציה בטלפון שלכם ומפילים אותו או שאפילו לכם עצמכם הטלפון מתעופף מהיד ונוחת על הרצפה. עם כיסוי גב כפול אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שהפגיעה תהיה מינימליסטית ביותר. גם בנישה של כיסוי גב כפול אפשר למצוא דגמים וצבעים המתאימים לשימוש בקרב ילדים, נשים וגברים בעיצוב מאופק, ססגוני או עתידני.

מגנים לאייפון 7 הם חלק ממכלול

אם עד עכשיו דאגנו לחלקו האחורי של הטלפון, חשוב שנזכור חלק לא פחות חשוב – המסך. מסך שבור או סדוק יכול בקלות להפסיק לעבוד ולהקרין לכם חושך מוחלט מבלי שתוכלו לקבל שיחות, להתקשר, או להפעיל פונקציות במכשיר. בדיוק לשם כך ישנם מגני זכוכית למסך האייפון 7, שיגנו גם על החלק הקדמי שלו.

מגנים לאייפון 7 קונים בחנות המיועדת לכך

כדאי לקנות את המגן בחנות ייעודית, שמציעה מגוון רחב של מגנים. הסיבה היא שברגע שיש לכם אפשרויות, הרבה יותר קל למצוא את העיצוב שהכי מדבר אליכם ויתאים לא רק לטלפון אלא למי שאתם ומה אתם רוצים לשדר לעולם בכל פעם שאת מוציאים אותו מהתיק. בנוסף, חנויות עם מגוון מגנים בדרך כלל מתחזקות צוות מוכרנים מקצועי והוא יכול לסייע לכם בבחירה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...