מבט נוסף על פתיחת שנת הלימודים בפ"ת

04/09/2016
חדשות מקומיות


בהמשך לדיווח על פתיחת השנה ביום חמישי – תמונות נוספות של היום הראשון ללימודים בפתח תקווה, מנקודת מבטו של ראש העיר איציק ברוורמן.

את היום פתח ראש העיר בבית הספר חיים חפר בניהולה של נעמה גלאור אשר שוכן כעת במשכנו החדש, שם השתתף בטקס קבלת כיתות א', לאחר מכן המשיך לבית הספר הצומח עוזי חיטמן, בניהולה של רונית חנצ'יס, שם בירך את התלמידים, ביקר בחדר התקשורת החדש, ומשם המשיך לחטיבת רשיש.

בחטיבת רשיש, בניהולה של לאה אוברקוביץ', קיבלה את פני ראש העיר נבחרת המשצ"ים, אשר סיפרו לרה"ע על פעילות ההתנדבות שלהם בתחומים השונים, כל אחד במסגרת בה הוא בחר.

מתראיין לרדיו ברנר (צילום: לשכת דובר העירייה)

בהמשך הגיעו ראש העיר והפמליה לגני הילדים החדשים שנפתחו ברחוב בן גוריון, שם בירך את הילדים ואף רקד עם ילדי גן אוח את הריקוד "צדיק כתמר"(!). משם המשיך לבית הספר הצומח "דבורה עומר" בניהולה של מרב רזניק, אשר נכנס השנה למשכנו החדש. ראש העיר בירך את התלמידים, ביקר בחדר הספרייה, והמשיך לבית ספר יסודות בניהולה של יהלומה רוזן. ראש העיר ביקר בכיתות ובירך את התלמידים, והמשיך לבית ספר מורשה אשר השנה התחלק לשני בתי ספר נפרדים - מורשה בנים ומורשה בנות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

ברוורמן גם ביקר בבית ספר מורשה בנים, בניהולו של ערן שטראוס, יחד עם מ"מ רה"ע איציק דעי, השתתף במפגש בית ספרי ובירך את התלמידים בשנה טובה, משם המשיכו למורשה בנות בניהולה של גלית זאגה, שם השתתפו במפגש בית ספרי ושמעו על הקיץ העמוס שעבר על הצוות והתלמידות שסייעו במעבר בית הספר.

ראש העיר המשיך לתיכון ברנר בניהולה של מיכל מרדכי-ריכרט, סייר במבנה הנבנה בימים אלה, התראיין ברדיו בית הספר, וסיים את היום בשעות הצהריים בגן לחינוך מיוחד - "צאלון".

עם תלמידי דבורה עומר (צילום: לשכת דובר העירייה)

שתף ב-

תגובות

השולטים
חמ7כככככככככככככככככככככככככיווווחנ
תלמיד מג2 - 08/04/2019
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...