מבוגי ועד ביבי - הסיכום השבועי

15/04/2016 | יניב הדרי
חדשות


יום ראשון נפתח באיומים כלפי שר הביטחון בוגי יעלון רק בגלל ש"העז" לומר את מה שהוא חושב באמת, ולא את מה שהקיצוניים רוצים לשמוע - הוא מה שנקרא הקול "השפוי" והאמיץ במחנה שלו!

ביום שני הממשלה החליטה "לסרס" את הלולנים ולהתחיל לייבא "ביצים" מחו"ל! והלולנים שזו הפרנסה העיקרית שלהם יצאו להפגין כנגד ההחלטה... האם לנתניהו וחבריו יהיו "ביצים" מספיק גדולות כדי להשאיר את המצב הקיים? או שמא הוא הבטיח כבר לאיזה "אוליגרך" ייבוא "ביצים" לישראל תמורת טובות הנאה?

יום שלישי - היסטוריה בכדורגל הישראלי – ערן זהבי שבר את שיא הכיבושים לעונה עם 31 שערים (והיד עוד נטויה), ובזכותו כל המדינה יודעת עכשיו מי זה ניסים אלמליח – וכמובן שיש את משביתי השמחות שיגידו שניסים אלמליח עשה את זה בפחות משחקים... אז השיא של זהבי לא נחשב. ואני אומר: השיא של זהבי נחשב גם נחשב.

יום רביעי - נהירה המונית למגדלי עזריאלי למשרדיה המפוארים של אור סיטי ז"ל. מכירה פומבית של כל הפריטים של ענבל - מה שנקרא: כיבו לענבל את האור...

יום חמישי - סוף השבוע בפתח ובישראל יש יותר מדיי ילדים רעבים - מקום אחרון במערב! פשוט בושה! איפה אריה דרעי שהבטיח לעזור לשקופים? איפה שר הרווחה חיים כץ ואיפה ראש הממשלה שלנו שמאז הבחירות לפני שנה לא נתן ראיון אמיתי אחד לתקשורת?

העיקר שיש לנו ארץ נהדרת...

שיהיה סופ"ש נעים וחג שמח!

לבלוג של יניב

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...